Wpis z mikrobloga

Śmiechu warte powiedzcie mi gdzie są wszystkie te chłopy po trzydziestce z młodymi dwudziestoletnimi płodnymi julkami? przecież trzydzieści + wg redpilersów to najlepszy szczyt i peak jeśli chodzi o SMV i największe branie, szczerze mówiąc może raz widziałem chłopa po trzydziestce i dziewczynę z nim około dwadzieścia lat zadbaną, zgrabną ale gość dobra sylwetka 190cm i szczęka chada a jedynie co zauważam to chłopów samotnych którzy chleją browary na ławce plagę samobójstw i depresje wśród chłopów a jeżeli widze gościa po trzydziestce który ma swoją różową to przeważnie ma nadwagę,kilka tatuaży i ryj 3/10 do tego żeby było jeszcze większe combo niektórzy wychowują i łożą swój hajs na nie swojego bachora.

#blackpill #p0lka #przegryw #przegrywpo30tce #szarpankizzyciem
  • 66
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: to jest największy redpillowy cope. Młodzi mężczyźni są naturalnie bardziej atrakcyjni niż starsi. Też nie widzę prawie wcale takich par. Czy dla kobiet jest ciężej wtedy niż było wcześniej? Na 100%, ale u mężczyzn nie jest na odwrót.

Tacy co w tym wieku nadal są w topce i są pożądani byli w topce już wcześniej. Ewentualnie rozwinęli się, schodli, looksmaxing, może kasa... ale to nadal jest MIMO wieku a
  • Odpowiedz
przecież trzydzieści + wg redpilersów to najlepszy szczyt i peak jeśli chodzi o SMV


@TTedbundYY: bo ten peak dotyczy facetów którzy ogólnie byli bardzo atrakcyjni a nie gości którzy spędzili całe swoje życie w piwnicy waląc konia i nie mając nikogo. Prawda jest taka że większość facetów peak osiąga w wieku 24-26 lat
  • Odpowiedz
Romek ostatnio mówił, że ten peak znaczy, że po prostu masz w ogóle jakiekolwiek powodzenie po tym jak poswiecisz LATA na GRIND to może mając te 35 lat możesz zacząć być w miarę atrakcyjny dla przechodzonych ex-Julek spadających z karuzeli


@Eugeniusz_Zua: masz moze linka?
  • Odpowiedz
Tacy co w tym wieku nadal są w topce i są pożądani byli w topce już wcześniej. Ewentualnie rozwinęli się, schodli, looksmaxing, może kasa... ale to nadal jest MIMO wieku a nie DZIĘKI, i jakby to zrobili wcześniej to byłoby jeszcze bardziej na plus


@Faraluch: dokładnie to!
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua szkoda :( gdyby ktos mi powiedzial, ze mam z@Pierd@l@ć do 35 roku zycia aby miec szanse na bycie beciakiem rowiesniczki z dwucyfrowa liczba partnerow lozkowych (i to nie z 1 ani nie z 2 z przodu) to bym go śmiechem zabił xDDDD
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: @Eugeniusz_Zua ja czytalem oryginalny trp na reddicie ponad dekade temu i nei wiem skąd to #!$%@? zoomerów ani połowa tych tagów co znaczy, ale ten peak zawsze był tłumaczony jako kapitan James Kirk w Star Treku (który ma ok. 35 lat). I nie jest frajerem, żółtodziobem ale kapitanem #!$%@? Enterprise. Z którym liczy się każdy w galaktyce w porównaniu z Jimmym Kirkiem żółtodziobem młodszym oficerem, świeżo po akademii
  • Odpowiedz
@typowyWykopekMizogin: nie wiem co to "cope", ale brzmisz jak laska ktora gada "imagine" xD

@keksoa zdaje sie ze tinder byl znacznie tanszy do 28 roku zycia, to moze dlatego :D

Mi daleko do pieknego i wygadanego, ale z moich obserwacji i randek wynika ze pomijajac jakies grono materialistek ktore mozna w miare latwo odfiltrowac dziewczyny szukaja kogos ogarnietego i zaradnego.
Pomijajac jakies skrajne przypadki typu bogaty tata, to bogactwo
  • Odpowiedz
Śmiechu warte powiedzcie mi gdzie są wszystkie te chłopy po trzydziestce z młodymi dwudziestoletnimi płodnymi julkami?


@TTedbundYY: sporo studentek medycyny ma starszych, często programistów
  • Odpowiedz
@Pastaadastra: przykro mi, z taką różnica wieku to prędzej Karyna wychowująca się bez ojca, mająca problem z poczuciem bezpieczeństwa i stanami lękowymi, szukająca suggar daddy. Gdy przyjdziesz na obiad na Pragę to matka na osobności zapyta Cię czy byłeś zboczeńcu już karany i że zna chłopaków z Brzeskiej
  • Odpowiedz