Wpis z mikrobloga

Śmiechu warte powiedzcie mi gdzie są wszystkie te chłopy po trzydziestce z młodymi dwudziestoletnimi płodnymi julkami? przecież trzydzieści + wg redpilersów to najlepszy szczyt i peak jeśli chodzi o SMV i największe branie, szczerze mówiąc może raz widziałem chłopa po trzydziestce i dziewczynę z nim około dwadzieścia lat zadbaną, zgrabną ale gość dobra sylwetka 190cm i szczęka chada a jedynie co zauważam to chłopów samotnych którzy chleją browary na ławce plagę samobójstw i depresje wśród chłopów a jeżeli widze gościa po trzydziestce który ma swoją różową to przeważnie ma nadwagę,kilka tatuaży i ryj 3/10 do tego żeby było jeszcze większe combo niektórzy wychowują i łożą swój hajs na nie swojego bachora.

#blackpill #p0lka #przegryw #przegrywpo30tce #szarpankizzyciem
  • 66
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: juz zmienili narrację. Romek ostatnio mówił, że ten peak znaczy, że po prostu masz w ogóle jakiekolwiek powodzenie po tym jak poswiecisz LATA na GRIND to może mając te 35 lat możesz zacząć być w miarę atrakcyjny dla przechodzonych ex-Julek spadających z karuzeli. Jak wcześniej miałeś literalnie zero powodzenia, a teraz 35 lat babka po rozwodzie daje ci sie zaprasić na kawe to jakby nie patrzec, ale to jest
  • Odpowiedz
Śmiechu warte powiedzcie mi gdzie są wszystkie te chłopy po trzydziestce z młodymi dwudziestoletnimi płodnymi julkami?


@TTedbundYY: Nie ma ich bo to scam. Kobiety co prawda lubią starszych facetów ale o 2-4 lata a nie 10.
  • Odpowiedz
Kobiety co prawda lubią starszych facetów ale o 2-4 lata a nie 10.


@CloudSpanner: z wiekiem tez im sie to zmienia. MILFy preferuja mlodszych facetow. CIezko sie tez temu dziwic bo jaka atrakcyjnosc przedstawia typowy Mariusz 40 lat
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: Bo polscy redpiliianie jak sami twierdzą: "mamy nadzieje że tworzymy materiały dla mężczyzn z topki hierarchii". ¯\(ツ)/¯
Czyli w skrócie oni robią porady dla samców alfa w top polskich mężczyzn, którzy tych porad nie potrzebują, chociaż głównymi odbiorcami są starzy rozwodnicy i rogacze, oraz młodzi incele.
@Eugeniusz_Zua: A ściana i wykres smv to nie tak jak myślisz- i tutaj wpisz fikołki logiczne, zaprzeczenia, półprawdy, itp. ( ͡
  • Odpowiedz
"mamy nadzieje że tworzymy materiały dla mężczyzn z topki hierarchii".


@Nowystaryziel: Bo redpill może się sprawdzić dla zaniedbanych normików jakim np był Romek. Jak jesteś wzrostakiem, który nie łysieje ale jesteś ulańcem to nie trzeba łykać żadnej czerwonej pigułki żeby ogarnąć, że doprowadzenie się do prawidłowej wagi zwiększy twoją atrakyjność.
  • Odpowiedz
@TTedbundYY:

Śmiechu warte powiedzcie mi gdzie są wszystkie te chłopy po trzydziestce z młodymi dwudziestoletnimi płodnymi julkami?

Dziwne, co nie? Wy z każdym rokiem piękniejecie a młode Julki na was nie lecą. To naprawdę szokujące, że wolą swoich rówieśników czy tam 2-3 lata starszych zamiast starych capów starszych o ponad dekadę, którzy w dodatku są niezaradni i nie mają nic do zaoferowania. Te kobiety naprawdę nie myślą logicznie :)))
  • Odpowiedz
@CloudSpanner: Słuchaj- kiedyś jeszcze nawet te 8 lat było akceptowalne, bo była bieda. Ostatnio Włocławski powiedział, że jego kolega w młodości wyrywał dziewczyny na poloneza. Sęk w tym, że czasy się zmieniły i młodzi mają już zapewnione na starcie to co kiedyś musieli wypracować ciężko. Stąd ten ich dysonans poznawczy. Nawet w moich czasach chociaż jestem sporo młodszy, większość dziewczyn miała w szkole średniej starszego chłopaka- który już pracował, miał
  • Odpowiedz