Wpis z mikrobloga

Śmiechu warte powiedzcie mi gdzie są wszystkie te chłopy po trzydziestce z młodymi dwudziestoletnimi płodnymi julkami? przecież trzydzieści + wg redpilersów to najlepszy szczyt i peak jeśli chodzi o SMV i największe branie, szczerze mówiąc może raz widziałem chłopa po trzydziestce i dziewczynę z nim około dwadzieścia lat zadbaną, zgrabną ale gość dobra sylwetka 190cm i szczęka chada a jedynie co zauważam to chłopów samotnych którzy chleją browary na ławce plagę samobójstw i depresje wśród chłopów a jeżeli widze gościa po trzydziestce który ma swoją różową to przeważnie ma nadwagę,kilka tatuaży i ryj 3/10 do tego żeby było jeszcze większe combo niektórzy wychowują i łożą swój hajs na nie swojego bachora.

#blackpill #p0lka #przegryw #przegrywpo30tce #szarpankizzyciem
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BiauoRycerz: Jest to możliwe, pod warunkiem, że facet jest naprawdę fajnym egzemplarzem. No i 20 letnia kobieta już jest dorosła, tak jak 30 letni facet. Ale oni najchętniej by sobie przygruchali 15-latke, która nie jest jeszcze emocjonalnie rozwinięta (co jest totalnie normalne w tym wieku) i taka relacja jest wówczas zwyczajnie chora. Koleś po 30, który interesuje się nastolatkami ma nierówno pod kopułą i sam ma psychiczne deficyty. Specjalnie celują
  • Odpowiedz
Sęk w tym, że czasy się zmieniły i młodzi mają już zapewnione na starcie to co kiedyś musieli wypracować ciężko.


@Nowystaryziel: W 100% się zgadzam. Po części winna jest temu demografia bo kiedyś majątek rodziców był dzielony na 2-4 osoby. Teraz przy modelu rodziny 2+1 kasa jest pompowana w jedno dziecko, a w dziewczynki jeszcze bardziej niż chłopaków. Z tego powodu żeby zaimponować majątkiem trzeba dużo więcej niż np 20
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: Bo to MOZE byc peak, ale dla jednostek ogarnietych. W tym wieku powinienes miec conajmniej 10+ lat doswiadczenia zawodowego wiec jestes pewnego rodzaju ekspertem, finansowo zaradnym. Dorosles emocjonalnie i cos juz przezyles.
Albo mozna bylo neetowac, pic piwo, chodowac brzuch i lysine i bekajac narzekac ze p0lki to wiadomo co :)
Ja mam akurat bardzo duzo znajomych w wieku 30+ i conajmniej 70% z nich oboje wygladaja adekwatnie tj
  • Odpowiedz
@Blaskun: ale zeby nie miec kasy po 30stce to wlasnie trzeba byc przegrywem. Co taka osoba robila ostatnie 12 lat jezeli do niczego nie doszla? Piwo / gry / neet / brak rozwoju
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: no jak jest się chadem w wieku lat 20 to i wieku lat 30-kilku można obracać 20-letnie julki. ale to kwestia wyglądu, genetyki i w dalszej kolejności pracy nad swoim ciałem na siłowni itd.

nie wiem jakie jest podejście redpilaków, ale jak ktoś myśli, że w wieku 30 lat osiąga jakiś swój peak mając kartoflaną mordę i brzuch, a jedyne co wystarczy to ubrać się w markowe ciuchy i
  • Odpowiedz
powiedzcie mi gdzie są wszystkie te chłopy po trzydziestce z młodymi dwudziestoletnimi płodnymi julkami

no i ilu Twoich kolegów żyje w takiej konfiguracji?


@Damntrain: @TTedbundYY: błędnie ktokolwiek zakłada, że wyjdzie na przeciętną ulicę w powiatowym lub wojewódzkim i zobaczy same pary 30+20. Takie sytuacje mają miejsce, ale w określonych warunkach. Większość związków jest z małą różnicą wieku.

Tutaj nie chodzi o sam wiek, tylko o czas i to jak został wykorzystany. Jak dziewczyna/chłopak są dobrymi partiami, mają poukładane w głowie, to znajdą sobie partnera w wieku 20-25 lat i będą z
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: peak dla chadow jest zawsze, dla normich i inceli nigdy pozdrawiam. Pretty boye mają tego pecha że ich atrakcyjność występuje tak do max 25 roku życia

Kiedyś była afera bo wyciekły zdjęcia dziewczyn "samców alfa" z zachodniego redpilla. I nawet na normickie standardy były poniżej przeciętnej

Zresztą dla nich sukcesem jest kobieta która nie jest samotną matką. Stąd ta obsesja na punkcie samotnych matek
  • Odpowiedz
I też nie bez powodu wielu facetów po 30 zakłamuje swój wiek na aplikacjach czy w życiu. I mają 27 lat przez 5 lat z rzędu
  • Odpowiedz
@Kolarzino: no ja się z tobą poniekąd zgadzam, ale umówmy się że to są wyjątki, szybko licząc na 50 facetów których znam/kojarzę, z dwóch powyżej trzydziestki którzy maja znacznie młodsze kobity, jeden ma ukrainke ale nie pamiętam ile dokładnie ona ma lat, a drugi lvl 35 po rozwodzie ma lvl 19 ale laska jest z nim tylko i wyłącznie dla kasy i statusu a on ma tego świadomość i jemu
  • Odpowiedz
@apeee: ale my tu mówimy o fajnych dupach, nie problem jest wziąć sobie pod dach jakąś 20 lat młodszą niepełnosprawną intelektualnie bądź fizycznie
  • Odpowiedz
@TTedbundYY W wyobrażeniach normictwa, co czerpie wiedzę z bajek i tiktoka.

A tak na poważnie - owszem są trzydziestoparolatkowie którzy mają powodzenie wsrod młodych dwudziestek.

Tylko że ZAWSZE to sa osoby pewne siebie, dynamiczne, przebojowe, a w najgorszym wypadku tylko z kasą - czyli takie które NIGDY nie miały problemów z brakiem zainteresowania.

Przegryw nigdy taki nie był i jest. Ale i tak inteligentni inaczej będą gadac: " znajdź se osiemnastkę
  • Odpowiedz