Wpis z mikrobloga

1. Śmiej się z Grodzkiej vel Bęgowskiego że to dziwoląg, baba z brodą i powinien występować w cyrku obok murzyna z 20 centymetrowym p-----m. Pisz felietony pod kobiecym pseudonimem Barbara Buonafiori wklejając zdjęcie ze stocku jakiejś bibliotekarki Mary Smith z USA.

Jeśli prowokujesz – to się potem nie dziw i nie płacz! A jeśli (czego ci nie życzę!) zostaniesz zgwałcona, to za żadną cenę nie chodź na policję


Mężczyźni, trzeba Im to przyznać, starają się jak mogą, by umilać nam życie. Najwięcej uwagi poświęcają co prawda swoim zabawkom: czołgom, pistoletom, samochodom, rakietom, motocyklom, rowerom, maszynom wszelakim, a także grom, jak piłka nożna na czy „Tetris” — ale i dla nas zawsze coś wymyślą. Taka pralka automatyczna, suszarka do włosów czy zmywarka to wspaniale wynalazki


Rozsądny Mężczyzna swoją kobietę tresuje. Jest zrozumiałe, że należy Mu się dać wytresować. To ja sobie tego Mężczyznę wybrałam - więc zakładam, że On chce dla mnie jak najlepiej. Jeśli więc chce, żebym była do czegoś wytresowana - to widać jest to dla mnie dobre


2. Miej bulwersa, że na listach wyborczych innych partii są znani celebryci którzy nie znają się na polityce. Nie miej nic przeciwko że na liście #knp jest modelka która nie zna się na polityce.

3. Uważaj, że sondaże wyborcze w których janusz ma 3% są niewiarygodne bo są robione telefonicznie, a jak każdy wie przez telefon ludzie boją się podać że chcą głosować na KNP (rozmowa kontrolowana czy co?) Uważaj, że sondaż w ktorym krul ma 5% jest spoko i jest wiarygodny pomimo tego że byl robiony telefonicznie.

4. Ciesz się gdy w co drugim wywiadzie i w każdym wystąpieniu na uczelni Janusz mówi, że geje to g---o i tak naprawdę nie są gejami tylko są opłacani za pieniądze z zagranicy aby zdyskredytować instytucję małżeństwa. Popieraj gdy w prawie każdej audycji wyskakuje z Hitlerem, albo mówi że miejce Grodzkiej jest w cyrku.

Oburzaj się gdy jakaś telewizja wkleji wypowiedzi janusza mówiące że geje to g---o, hitler itd Zarzucając, że wklejają jakieś stare wypowiedzi.

5. Oburzaj się, że każdy program telewizyjny, każda wypowiedź kogokolwiek który mówi źle o januszu to #buldupy i strach przed nim. Ciesz się gdy janusz w Asme TV i swoich programach w radiu obraża każdego od lewaków i debili.

6.Uważaj, że 6% to wielka wygrana KNP i oznaka że ludzie wreszcie dojrzeli do konserwatywnego liberalizmu. Uważaj, że spadek z 30% na 29% (Pis czy tam PO) to oznaka że ta partia się skończyła i ludzie wreszcie przejżeli na oczy.

7. śmiej się że inne partie nie mają programu wyborczego tylko ogólniki. Sam w programie wyborczym miej ogólniki.

8. Uważaj, że państwo nie powinno się wpierdzielać do życia obywateli bo na tym polega liberalizm. Zabraniaj okazywania uczyć parom homoseksualnym.

9. Uważaj, że mniejszość nie może narzucać większości swoich poglądów. Bądź w mniejszości i narzucaj swoje poglądy większości.

10. Spal flage UE, nienawidź PE, uważaj że ktoś powinien podłozyć tam b---ę. Twierdź że UE jest odpowiedzialna za całe zło. Neguj ludzi którzy idą do polityki aby aby nie rządzić a "pajacować". Kandyduj do PE aby "ośmieszyć" PE

11. Uważaj się za legalistę, popieraj jak ktoś łamie prawo.

12. Mów, że w średniowieczu na grenlandi rosły cytryny. Wyzywaj innych ludzi, że są debilami i nie wiedzą co mówią.

13. Mów, że jeżeli twoje ugrupowanie zdobędzie mniej niż 3% głosów wycofasz się z polityki. Zdobądź 1,1 % nie wycofuj się z polityki.

#neuropa #4konserwy #krul #jkm
CreativePL - 1. Śmiej się z Grodzkiej vel Bęgowskiego że to dziwoląg, baba z brodą i ...

źródło: comment_rwBNdjheipiZSFPaSoWkpepxOetpBmhQ.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prywatyzacja firm takich jak PKP, Orlen i innych rzekomo "strategicznych" jest czymś pozytywnym i wskazanym


@rineo: Prywatyzacja strategicznych firm jest najgorszą rzeczą jakie może zrobić państwo. W przypadku wojny byli byśmy czarnej dupie.
  • Odpowiedz
@Tamerlan: 9 i 10 byłyby sprzeczne, gdyby miały zajść jednocześnie. Nie ma żadnych przeszkód (abstrahując od celowości) do wyjścia z UE na zasadach opisanych w obowiązujących traktatach i następnie wprowadzenia kary śmierci, jednocześnie pozostając np. w NATO czy Schengen i wypełniając zobowiązania traktatowe.

KNP zrealizuje ten postulat tydzień po wyborach nawet. Ba w dniu ogłoszenia wyborów, nawet w dniu postawienia krzyżyka na kracie przez wyborcę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


W jaki sposób te podstawowe zasady miałyby być robieniem z wyborców głupka? Kto mówi o zrobieniu tego w tydzień po wyborach? Wiesz, jeśli cały zarzut "głupkowatości" programu KNP sprowadza się do mało błyskotliwego (sorry) ironizowania nad przypadkowo
  • Odpowiedz
@rineo: Ja wiem że ma prawo. Tyle, że teoretycznie gdyby np orlen kupili Ruscy, i wojna wybuchła by właśnie z nimi. To logicznym jest, że dużo wcześniej sabotowali by np rafinerie aby te nie były zdolne do produkcji. Wojny nie wybuchają przecież z dnia na dzień bez powodu ot tak.
  • Odpowiedz
@rineo: >Nie ma żadnych przeszkód (abstrahując od celowości) do wyjścia z UE

Owszem nie ma, ale uczestnictwo w UE istnieje na mocy traktatów sygnowanych przez PL. Więc albo deklarujemy postulaty, które chcemy wprowadzić w życie i jest to realne albo snujemy scenariusze alternatywne. Skoro wychodzimy z UE to pkt 9 jest zbędny itd.

Wiesz, jeśli cały zarzut "głupkowatości" programu KNP sprowadza się do mało błyskotliwego (sorry) ironizowania nad przypadkowo wybranym
  • Odpowiedz
np. podatkowych, przynależnych małżeństwom.


@rineo: Więc jednak homoseksualiści nie domagają się specjalnych przywilejów, tylko tego, do czego ma prawo większość. Ulgi podatkowe dla małżeństw to absurd.

Nie znam, więc trudno mi się odnieść, a tutaj kontekst jest wybitnie istotny: jeśli to była ironia, to wszystko jest
  • Odpowiedz
Tyle, że teoretycznie gdyby np orlen kupili Ruscy, i wojna wybuchła by właśnie z nimi. To logicznym jest, że dużo wcześniej sabotowali by np rafinerie aby te nie były zdolne do produkcji.


@CreativePL: od tego mamy kontrwywiad i inne ABW. Prywatyzacja niekoniecznie musi oznaczać przehandlowanie na allegro :)

Owszem nie ma, ale uczestnictwo w UE istnieje na mocy traktatów sygnowanych przez PL. Więc albo deklarujemy postulaty, które chcemy wprowadzić w życie i jest to realne albo snujemy scenariusze alternatywne. Skoro wychodzimy z UE to pkt 9 jest zbędny
  • Odpowiedz
Każda z trzech wymienionych zasad jest w tej chwili łamana:


@rineo: żartujesz aby? To, że Korwin wypacza znaczenie tych zasad nie znaczy, że tak brzmią.

1. Prawo nie działa wstecz - ot, ściąganie podatków wstecz z terminem płatności 14 dni, gdy urzędnikowi odwidzi się poprzednia interpretacja. Tłumaczenie "interpretacje urzędników nie są prawem, więc się nie liczy" to dopiero robienie sobie jaj z
  • Odpowiedz
absurd, że nie ma takowych czy absurd bo absurd?


@rineo: Absurd bo nie powinno być śmiesznych ulg podatkowych.

Jestem kawalerem, mimo że w związku, gdybym domagał się przywilejów na równi z małżeństwem to byłoby to domaganie się przywileju i
  • Odpowiedz
Piszę tylko, zeby zauwazyc, ze dzieki @rineo dyskusja nabiera rumieńców. Wczesniej po korwinistach jeździli jak po łysych kobyłach a oni w zamina nic nie potrafili sensownego odpowiedziec. To juz było przykre widziec jak @Farrahan każdego "prawaczka" rozjezdzał, w koncu trafił sie jakis sensowny przeciwnik.

Jeszcze tylko mi tu @RageKage brakuje. Taka dyskusje chetnie bym poczytał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Farrahan: co jest ciekawe duzo osób z podobnych pobudek głosowało na PO. Z tym, ze rineo potrafi swoje podejscie dobrze uargumentowac.

Ale ja sie w dyskusje merytorycznie nie wtracam, tylko sie przygladam.


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bo prawo czasem działa wstecz. To zaskakujące, ale tak i to zwykle w sytuacji gdy jest względniejsze dla obywatela (prawo karne)


@Tamerlan: mieszasz. Jeśli w trakcie procesu zmniejszy się kara za czyn, to jest wymierzana na podstawie przepisu aktualnego (bo nie ma podstawy prawnej do wymierzenia kary wyższej) lub - jeśli kara się zwiększy - to jest wymierzana na podstawie przepisu obowiązującego w czasie popełnienia czynu (bo popełniający czyn wyraził pośrednio zgodę na tamtą konkretną karę, a nie na wyższą). Tu nie ma działania prawa wstecz.

interpretacja urzędu wiąże dany urząd i jeśli podatnik się do niej zastosuje, to nie może go z tego tytułu spotkać
  • Odpowiedz
@Farrahan:

Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. Wielu bowiem przyjdzie pod innych imieniem i będą mówić: Ja jestem kolegą Ragekagea. I wielu w błąd wprowadzą.


On the wykop every man must earn everything he gets
  • Odpowiedz