Wpis z mikrobloga

1. Śmiej się z Grodzkiej vel Bęgowskiego że to dziwoląg, baba z brodą i powinien występować w cyrku obok murzyna z 20 centymetrowym p-----m. Pisz felietony pod kobiecym pseudonimem Barbara Buonafiori wklejając zdjęcie ze stocku jakiejś bibliotekarki Mary Smith z USA.

Jeśli prowokujesz – to się potem nie dziw i nie płacz! A jeśli (czego ci nie życzę!) zostaniesz zgwałcona, to za żadną cenę nie chodź na policję


Mężczyźni, trzeba Im to przyznać, starają się jak mogą, by umilać nam życie. Najwięcej uwagi poświęcają co prawda swoim zabawkom: czołgom, pistoletom, samochodom, rakietom, motocyklom, rowerom, maszynom wszelakim, a także grom, jak piłka nożna na czy „Tetris” — ale i dla nas zawsze coś wymyślą. Taka pralka automatyczna, suszarka do włosów czy zmywarka to wspaniale wynalazki


Rozsądny Mężczyzna swoją kobietę tresuje. Jest zrozumiałe, że należy Mu się dać wytresować. To ja sobie tego Mężczyznę wybrałam - więc zakładam, że On chce dla mnie jak najlepiej. Jeśli więc chce, żebym była do czegoś wytresowana - to widać jest to dla mnie dobre


2. Miej bulwersa, że na listach wyborczych innych partii są znani celebryci którzy nie znają się na polityce. Nie miej nic przeciwko że na liście #knp jest modelka która nie zna się na polityce.

3. Uważaj, że sondaże wyborcze w których janusz ma 3% są niewiarygodne bo są robione telefonicznie, a jak każdy wie przez telefon ludzie boją się podać że chcą głosować na KNP (rozmowa kontrolowana czy co?) Uważaj, że sondaż w ktorym krul ma 5% jest spoko i jest wiarygodny pomimo tego że byl robiony telefonicznie.

4. Ciesz się gdy w co drugim wywiadzie i w każdym wystąpieniu na uczelni Janusz mówi, że geje to g---o i tak naprawdę nie są gejami tylko są opłacani za pieniądze z zagranicy aby zdyskredytować instytucję małżeństwa. Popieraj gdy w prawie każdej audycji wyskakuje z Hitlerem, albo mówi że miejce Grodzkiej jest w cyrku.

Oburzaj się gdy jakaś telewizja wkleji wypowiedzi janusza mówiące że geje to g---o, hitler itd Zarzucając, że wklejają jakieś stare wypowiedzi.

5. Oburzaj się, że każdy program telewizyjny, każda wypowiedź kogokolwiek który mówi źle o januszu to #buldupy i strach przed nim. Ciesz się gdy janusz w Asme TV i swoich programach w radiu obraża każdego od lewaków i debili.

6.Uważaj, że 6% to wielka wygrana KNP i oznaka że ludzie wreszcie dojrzeli do konserwatywnego liberalizmu. Uważaj, że spadek z 30% na 29% (Pis czy tam PO) to oznaka że ta partia się skończyła i ludzie wreszcie przejżeli na oczy.

7. śmiej się że inne partie nie mają programu wyborczego tylko ogólniki. Sam w programie wyborczym miej ogólniki.

8. Uważaj, że państwo nie powinno się wpierdzielać do życia obywateli bo na tym polega liberalizm. Zabraniaj okazywania uczyć parom homoseksualnym.

9. Uważaj, że mniejszość nie może narzucać większości swoich poglądów. Bądź w mniejszości i narzucaj swoje poglądy większości.

10. Spal flage UE, nienawidź PE, uważaj że ktoś powinien podłozyć tam b---ę. Twierdź że UE jest odpowiedzialna za całe zło. Neguj ludzi którzy idą do polityki aby aby nie rządzić a "pajacować". Kandyduj do PE aby "ośmieszyć" PE

11. Uważaj się za legalistę, popieraj jak ktoś łamie prawo.

12. Mów, że w średniowieczu na grenlandi rosły cytryny. Wyzywaj innych ludzi, że są debilami i nie wiedzą co mówią.

13. Mów, że jeżeli twoje ugrupowanie zdobędzie mniej niż 3% głosów wycofasz się z polityki. Zdobądź 1,1 % nie wycofuj się z polityki.

#neuropa #4konserwy #krul #jkm
CreativePL - 1. Śmiej się z Grodzkiej vel Bęgowskiego że to dziwoląg, baba z brodą i ...

źródło: comment_rwBNdjheipiZSFPaSoWkpepxOetpBmhQ.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rineo:

...dlatego rozwiązaniem problemu jest pozbycie się urzędowych poświadczeń miłości + podatek liniowy bez ulg (lub w ogóle likwidacja dochodowego, jeszcze lepiej) + prymat testamentów nad KC + dostęp do dokumentacji medycznej na podstawie oświadczenia chorego + itd.


I znowu zamiast jednego papierka mamy wiele
  • Odpowiedz
I znowu zamiast jednego papierka mamy wiele papierków.


@Farrahan: kilka papierków więcej, których wypełnienie nie zajmie więcej niż dwie godziny w ciągu życia to nadal spora przewaga nad jednym papierkiem obłożonym szarańczą urzędników.

KNP nie znajdzie się w Sejmie, bo Janusz kompromituje się każdą
  • Odpowiedz
mieszasz. Jeśli w trakcie procesu zmniejszy się kara za czyn, to jest wymierzana na podstawie przepisu aktualnego (bo nie ma podstawy prawnej do wymierzenia kary wyższej) lub - jeśli kara się zwiększy - to jest wymierzana na podstawie przepisu obowiązującego w czasie popełnienia czynu (bo popełniający czyn wyraził pośrednio zgodę na tamtą konkretną karę, a nie na wyższą). Tu nie ma działania prawa wstecz.


@rineo: Nie, poczytaj w temacie proszę. Jeśli ktoś został skazany i odbywa karę, a prawo się zmieni na względniejsze, to kara również podlega zmianie.

Chyba żartujesz - przykład pierwszy z brzegu, sytuacji w której ktoś musi zapłacić "zaległe" składki ZUS albo podatek bo nagle zmieniła się interpretacja jest pierdyliard, i za każdym razem tłumaczenie urzędów jest to samo: interpretacja nie ma charakteru wiążącego, więc spieprzaj po kasę. Osobiście znam przykład, w którym skarbówka znienacka zmieniła interpretację produkcji ceramiki z rękodzieła na masową i wymusiła zapłacenie "zaległego" podatku za bodaj trzy lata
  • Odpowiedz
@rineo: I jeszcze: nie są to zasady absolutne, bo konserwowałyby system, a jak już jesteśmy przy tym temacie to 6 letnie vacatio legis - petryfikacja skostniałego systemu prawnego lvl hard.
  • Odpowiedz
Nie, poczytaj w temacie proszę. Jeśli ktoś został skazany i odbywa karę, a prawo się zmieni na względniejsze, to kara również podlega zmianie.


@Tamerlan: nie słyszałem o tym, jakiś link? Niezależnie od tego, jeśli coś takiego funkcjonuje to też trzeba się tego pozbyć.

podajesz mi przykłady anegdotyczne, w dodatku - znów z artykułu prasowego mam sobie zbudować stan faktyczny - nie
  • Odpowiedz
@CreativePL: 1. Ale co ma wspólnego działalność publicystyczna JKM z czymkolwiek? Nic. Mówmy o programie KNP.

2. KNP to partia ideowa, modelka czy nie i tak wiadomo jakie ma poglądy w każdej sprawie i jak będzie głosować. Po drugie i tak się nie dostanie. Po trzecie wszystkie chwyty w polityce dozwolone. Po czwarte KNP nie ma żadnych celebrytów, ma tylko kilka dziewczyn, co skłania do zastanowienia nad wizerunkiem JKM kreowanym w mediach. I o to tu chodzi.

3. 6. 13. To jest oczywiście populizm skierowany do tych mniej rozgarniętych wyborców, do których jak widzę ty też się
  • Odpowiedz
nie słyszałem o tym, jakiś link? Niezależnie od tego, jeśli coś takiego funkcjonuje to też trzeba się tego pozbyć.


@rineo: Art 4 kodeksu karnego a w związku z nim:

orzeczona, ale nie wykonana kara jest wyższa od górnej granicy zagrożenia w nowej ustawie (art. 4 § 2 KK) - wówczas karę zmniejsza się do górnej granicy zagrożenia przewidzianego w nowej
  • Odpowiedz
kilka papierków więcej, których wypełnienie nie zajmie więcej niż dwie godziny w ciągu życia


@rineo: No nie wiem czy tak mało.

Ok. Masz jakiś lepszy pomysł na szerokie dotarcie z liberalizmem do mas?


Latanie z gołą dupą po Placu Defilad zapewni mu jeszcze większą oglądalność, ale czy na pewno o to chodzi? :)
  • Odpowiedz
@Jah00: :D

1. Gdyby Tusk, Kaczyńsk, Pawlaki ktokolwiek napisał felieton to też uważał byś że to nie ma nic wspólnego z polityką?

2. Czyli wystarczy mieć poglądy takie same jak partia i to wystarczy aby kandydować tak? Ja jednak od przyszłego polityka wymagam jednak jakiejś wiedzy odnośnie chociaż instytucji na której stanowisko się ubiega, a nie tylko ślepego powtarzania to co lider ma na myśli. I jest hipokryzją jeżeli mówią że na listach wyborczych powinni być odpowiedzialni i ogarnięci ludzie, a wstawiają tam 21 letnią
  • Odpowiedz
dlaczego państwo ma stawiać obywateli w dwóch różnych sytuacjach prawnych tylko ze względu na orientację ;/?


@Tamerlan: no właśnie, państwo powinno móc stawiać obywateli w dwóch różnych sytuacjach prawnych również z innych powodów, np. za to, że są @rineo. Wszak równość jest lewacka. ;v
  • Odpowiedz
Taki przykład. Btw. od razu do wyrzucenia wtedy zasada o tym, że nie ma kary bez ustawy... (ostatni przypadek).


@Tamerlan: ok, istnieje. Punkty pierwszy i drugi do wyrzucenia (pierwszy bo prawomocny wyrok powinien być wykonany, drugi bo nie można karać za coś, co nie jest karane), punkt trzeci nie jest działaniem prawa wstecz.

I wtedy można taką decyzję
  • Odpowiedz
@Farrahan: dlatego - to konkluzja - nie jest moim politykiem marzeń i mam do niego sporo zastrzeżeń, jednak KNP mój głos ma niezależnie od tego, bo są jedynym liberalnym ugrupowaniem z szansą na dostanie się gdziekolwiek.
  • Odpowiedz