Wpis z mikrobloga

@dddobranoc: Kwota 1800 zł stoi już od jakiegoś czasu. Ludzie już tak ochoczo nie wpłacają jak na początku. Zwrot na hajs myślał, że to będzie żyła złota. Wystąpił u Szalonego i w Audycie, pojęczał chwilę i ludzie go olali. I bardzo dobrze. Za niedługo trzeba będzie iść do roboty.
  • Odpowiedz
@bbul44: dokładnie, na live to on snuje plany że tu sklep z artykułami dla psów, tu konto na kicku i live'y

ale sory, za coś trzeba żyć i niech lepiej już sobie roboty szuka bo z tych pomysłów nic nie wyjdzie, a suby mu skoczyły do 6k a wyświetlenia po 800 na yt
  • Odpowiedz
dla mnie ten koleś i ta jego laska to jest jakaś parodia #!$%@?
dziewczyna + 3 psy w T4, gdzie nie ma miejsca, bo typ tylko kanapę wstawił XDDD że ona się na to zgodziła to też chyba z garem ma coś nie tak, chociaż żeby się z nim związać to trzeba mieć nierówno pod sufitem, pewnie też mitomanka albo coś
  • Odpowiedz
@dddobranoc @bbul44 @xaro na początku wydawał się normalny i nawet gadał ze nie chce hajsu, ale widać że szybko poczul łatwy pieniądz i się zaczęła zbieranie pieniędzy gdzie się da. Jakościowo dalej filmy leżą wiec nie wiem za co ktoś miałby płacić. Dość szybki zjazd
  • Odpowiedz
@swinkapl: wiem, sam jakiś czas temu napisałem post że gość się wydaje normalny ale odwaliło mu jak tutaj na wykop się obraził + odwaliło mu od tego jak doszło mu 1,5k subów
  • Odpowiedz