Wpis z mikrobloga

Czy Samsung w ostatnich latach dorobił się jakiejś realnej konkurencji? Jestem im wierny od Galaxy S6, czyli blisko dekadę. Ostatnio biorę wersje Ultra.

Nie, iPhone nie jest konkurencją dla Samsunga. Chyba tylko Pixel przychodzi mi do głowy. Poprawiło się coś ze wsparciem?

Aparaty są dla mnie ważne, ale nie najważniejsze. Ważna jest kompatybilność z Windowsem i Garminem. Ważna jest bateria.

#telefony #smartfon #smartfony #technologia #fotografia
Tja88 - Czy Samsung w ostatnich latach dorobił się jakiejś realnej konkurencji? Jeste...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tja88: Przesiadłem się z S23u na Huawei p70 Pura pro. Pod względem fotografi średniak huawei pozamiatał samsungiem tam i z powrotem. Okazało się że S23u robi zdjęcia przeciętnej jakości, bardzo przeciętnej.
  • Odpowiedz
@Tja88:
Pixel - lepszy aparat, fajniejsza nakładka moim zdaniem- reszta na minus względem ultra. Wparcie w Polsce jest normalne. W końcu google oficjalnie już sprzedaje w Polsce pixele.
Honor Magic6 Pro - Topowy aparat. Lepszy od pixela i sporo lepszy od s24 ultra. Podzespoły też topowe. Imo lepszy od samsunga

Masz jeszcze parę konkurentów. Głównie chińskich jak Huawei Oppo czy Vivo.
  • Odpowiedz
@Tja88: Oficjalnie nie, a faktycznie nie działa tylko Google pay i płatności zbliżeniowe. Przed zakupem myślałem że będę się #!$%@?ł brakiem gugla ale po tygodniu używania nie zauważam różnic w użytkowaniu.
  • Odpowiedz
Oficjalnie nie, a faktycznie nie działa tylko Google pay i płatności zbliżeniowe.


@fishery: to co za gówno proponujesz... NFC się częściej używa niż dzwonienia
  • Odpowiedz
@Anakee: Zapłacić mogę kartą z portfela. Bez różnicy mi czy wyjmę portfel czy telefon. Zaś zrobienia dobrego zdjęcia w ten sposób nie rozwiążę.
  • Odpowiedz
  • 1
@Anakee: @fishery: Ja akurat najczęściej płacę zegarkiem, ale w telefonie też musi być.

Chyba na razie nic nie kupię, bo Pixel nie podoba mi się wizualnie, zresztą te z okrągłymi wyspami aparatów też walą tanimi chińczykami pokroju Poco. Huawei odpada z oczywistych względów i znowu zostaje Samsung, tylko na najnowszą wersję nie wywalę kasy, a poprzednia jest jeszcze za droga. Pewnie poczekam do premiery S25, który wreszcie ma
  • Odpowiedz
Zapłacić mogę kartą z portfela. Bez różnicy mi czy wyjmę portfel czy telefon. Zaś zrobienia dobrego zdjęcia w ten sposób nie rozwiążę.


@fishery: po to masz NFC, zeby nie nosić portfela
  • Odpowiedz
@Tja88: Na czym ta kompatybilnośc z windowsem i garminem polega? Garmin wymaga android 7.0 minimum a smartfony obecnie mają android 14
  • Odpowiedz