Wpis z mikrobloga

Już mi się chce jechać do tego cholernego kołchozu po weekendzie przed kompem. Mam taką zajebistą motywację żeby #!$%@?ć kolejne 5 dni dla następnych 2 przed kompem... A wiecie co potem? Kolejne 5 dni #!$%@? dla kolejnych 2 zkompem.
Pewnie wspominałem ale co tam, jak ja nienawidzę tej wegetacji.
Ale trza iść bo tynk że ścian może być niezjadliwy.
#przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc ##!$%@? #pracbaza
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Filipterka25 niefajnie na rynku pracy w it, zwolnienia się przetaczają ito zły moment na zmianę.
Co do kompa nie mam alternatywy ale jeszcze tylko miesiąc i się dowiem co dalej
  • Odpowiedz
  • 1
@Filipterka25 bliżej mojego zadupia nic niema, tej szukałem prawie rok. Rok bezrobocia uczy pokory do roboty jaka by nie była, mogę jej szczerze nienawidzić ale to lepsze niż bezrobocie
  • Odpowiedz
@mati1990 normiki nie rozumieją na czym polega depresja i jak ciężko się z niej wyrwać, to co opisujesz to typowa niemożność zmiany złego stanu, zwłaszcza bez pomocy, a kto chłopu pomoże? No właśnie, nikt. () Trzymaj się w tym okrutnym miejscu
  • Odpowiedz
  • 1
@Notes nie, mam wizytę u chirurga i się dowiem czy rusztowanie z kręgosłupa wyciągną. Jak tak to czekanie na operacje i powrót na szosę
  • Odpowiedz
@Notes "rękodzieło" - coraz śmieszniejsze te wasze bajty xd nawet jak ma się takie zajęcia jak sport, to nie jest to wielkie urozmaicenie do nudnego życia

@mati1990 Mieszkanie na zadupiu nie musi być gorsze od życia w mieście, w miastach też pełno chłopów prowadzi taką wegetację
  • Odpowiedz