Wpis z mikrobloga

Do przyszłych Ukraińców z regionu Kurska dotarła pomoc humanitarna. Niektórzy tak jak koniasz i groover próbują pierwszy raz w życiu coś innego niż chleb i woda #ukraina #rosja
Tikyo - Do przyszłych Ukraińców z regionu Kurska dotarła pomoc humanitarna. Niektórzy...
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tikyo: Musieli być w niezłym szoku, czekali na kaszę z beczkowozu a tu chokapiki i inny frykasy. Podobno w tłumie między sobą gadali - "taka wojna to by mogła codziennie wybuchać!"
  • Odpowiedz
@Tikyo: powinni w c--j siana władować w drogie, wysokiej jakości produkty. Jak to się mówi "czego oczy nie widzą tego sercu nie żal" to niech oczy widzą, kubki smakowe doświadczają. Niech typowy rosjanin choć raz w życiu zazna luksusu innego niż kasza i smalec. Niech ten luksus do końca życia kojarzy mu się z ukraińską okupacją xD
  • Odpowiedz
  • 13
@Tikyo aż mi się skojarzyło z tym obrazkiem, wystarczy TVN zmienić na jakieś ruskie TASS zaktualizować podpisy xddd

- szukamy filmów jak ukraińcy zabierają rosjanom jedzenie i wodę na terenach okupowanych

- źle przeczytałem i wysłałem film jak Ukriancy rozdają jedzenie naszym, ale jak puścicie od tyłu to będzie, że im zabierają, ujdzie?

Xd
bn1776 - @Tikyo aż mi się skojarzyło z tym obrazkiem, wystarczy TVN zmienić na jakieś...

źródło: temp_file1261886261371612036

Pobierz
  • Odpowiedz
@Tikyo: jeżeli to prawda i faktycznie Ukraińska Armia daje kacapkom frykasy, to nie powinni. Niech sie sami o siebie orki martwią. Chciałbym żeby to był jeden propagandowy filmik, a tak to niech żrą gruz. Sami wojnę popierają to niech sobie w niej żyją, w takiej jaka jest naprawdę. Takie moje zdanie.
  • Odpowiedz
@Tikyo: Zajebisty pomysł zrobić zrzutę jedzenia z całej Europy i im tam rozdawać. Zaraz się będą chcieli odłączyć od ruskiego miru XD
  • Odpowiedz
@Chuopijak: To element wojny psychologicznej. Ludność pod okupacją powinna mieć mętlik w głowie:

Dziś okupant rozdaje frykasy, a jutro może nawet wybudują latrynę...

Później przyjdą "swoi" i pokażą się z najlepszej strony.
  • Odpowiedz