Wpis z mikrobloga

@Kielek96: jak nie zacznie sie tatuowac, farbowac wlosow tylko skupi sie na pilce to beda z niego ludzie... inaczej kolejny zdolny ale zagubiony w milionach dolarow pajac wyrosnie
  • Odpowiedz
@card_man: @Kielek96 zawsze mnie zastanawia co takie osoby, które #!$%@?ą się do kibiców czegoś/kogoś sobie wyobrażają, że ten fan poza oglądaniem swojego idola totalnie w życiu nic nie robi? XDDD #!$%@? hobby jak hobby, obejrzysz swoją drużynę czy tam ulubioną tenisistkę raz w tygodniu, poczytasz trochę w Internecie, a w pozostałe dni normalnie chodzisz do pracy, masz znajomych, rodzinę czy poświęcasz czas na inne zainteresowania.
  • Odpowiedz
  • 0
kolejny zdolny ale zagubiony w milionach dolarow pajac wyrosnie


@lajsta77: To prawda, ale mało osób niestety też zdaje sobie sprawe z tego ze bycie piłkarzem tej klasy to jest cieżka praca nie tylko fizyczna ale też psychiczna (presja oraz pokusy).

Wszystko zależy nie tylko od niego, ale też od jego otoczenia i rodziny.
  • Odpowiedz
@Kielek96: Tutaj trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że kiedyś Barca pomimo odnoszonych sukcesów wielu piłkarzy też psuła. Z poprzedniej generacji został tak naprawdę tylko Sergi Roberto, byli bracia Dos Santos, był Bojan, był Cristian Tello, był Marc Bartra, był Fontas był Thiago który szybko uciekł w miarę i mu to na + wyszło. Barca zaczęła grać na serio znowu swoimi wychowankami dopiero jak im bieda do dupy zajrzała a
  • Odpowiedz
@Cztero0404 oj dos Santosy to mieli papiery na granie. A ich kariery to jednak dość poważny flop. Mnie tam rozwój piłkarza z barcelony nie jest na rękę, ale przed 17. urodzinami tak grać, to rzeczywiście mało kto potrafił. Zobaczymy, czy mu głowa dojedzie, bo podporę w umiejętnościach ma. Flick to nie błazen Xavi, więc Barcelona grając na niego powinna zacząć grać lepiej. No chyba, że ktoś go poważnie wykosi i będzie
  • Odpowiedz
oj dos Santosy to mieli papiery na granie. A ich kariery to jednak dość poważny flop. Mnie tam rozwój piłkarza z barcelony nie jest na rękę, ale przed 17. urodzinami tak grać, to rzeczywiście mało kto potrafił. Zobaczymy, czy mu głowa dojedzie, bo podporę w umiejętnościach ma. Flick to nie błazen Xavi, więc Barcelona grając na niego powinna zacząć grać lepiej. No chyba, że ktoś go poważnie wykosi i będzie uciążliwa albo
  • Odpowiedz