Wpis z mikrobloga

@PSY_DELIC o #!$%@? ja ostatnio pracowałem ze znajomym z kawiarni we Wroclawiu i ten ziomek siedział obok mnie z laską i nakręcali trójkę jakichś dzieciaków na mlm. Dokładnie ten typ, nie miałem pojęcia jak go znaleźć. Trochę słuchałem bo gadali strasznie głośno. Na początku śmiałem się z tego syfu który #!$%@? ale potem aż mi się szkoda tych dzieciaków zrobiło. Ten typek był tak #!$%@?, non stop głosówki, flexing, zegarek nagrywał,
  • Odpowiedz
@SloncePeruu a ja uważam że dobrze zrobiłeś. Zasiałeś ziarenko, może wykiełkuje. Jak nie teraz, to może za jakiś czas i przynajmniej ograniczysz dziewczynie straty i rozczarowanie. A jak nie, to trudno.
  • Odpowiedz
Mam klienta ktory jezdzi 10letnia toyota, ani razu nie widzialem go w ciuchach z wielkim logo. Nigdy nie kupil ode mnie nic na kredyt kupiecki, wystawiam fakture proforma na 500k rano, po południu ksieguja mi sie pieniadze. Mam klienta ktory jezdzi g-klasa, nigdy nie widzialem go w ciuchach bez wielkiego logo, kazda fakture nawet na 2k placi nawet ponad miesiac po terminie. Takie wlasnie sa te bogacze :D
  • Odpowiedz
@SloncePeruu elegancki risercz w twoim wykonaniu, mlmowcy to niczym jehowcy czy płaskoziemcy. To zwyczajna sekta i tyle. Fakty im nie pasują? Tym gorzej dla faktów, na pewno to TY (wiadomo, nie oni) jesteś zmanipulowany i nie dostrzegasz oczywistych korzyści. Einstein trafił w sedno mówiąc, że ludzka głupota rzeczywiście jest nieskończona. Niestety, takie jednostki, nie będą wierzyć na słowo, no bo co to za jakiś ajnsztajn czy jak jak się go wymawia.
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: kiedyś z koleżanką doszliśmy do wniosku, że większość ludzi taka jest. Każdy, nawet ogarnięty Twój znajomy, ma jakiś jeden obszar (CO NAJMNIEJ jeden), w którym jest totalnym d3b1lem.. Dlatego najlepiej nie gadać na tematy, które nie dotyczą dwójki ludzi.
  • Odpowiedz
@SloncePeruu: Mnóstwo osób po zakupie czegoś czy wakacjach nie mówi pełnej prawdy, tylko ubierają wszystko w superlatywy, bo ciężko im się przyznać do porażki niezależnej od nich, a co dopiero z takim #!$%@? xD
  • Odpowiedz