Wpis z mikrobloga

@PSY_DELIC: kogo się nie spytasz to zawsze mówią że to amerykańska firma notowana na giełdzie xDD szkoda że o ostrzeżeniach UOKiK tak chętnie nie wspominają
  • Odpowiedz
  • 4
@mamracjewieszotym:
Znamy się dość długo, jakiegoś super kontaktu nie mamy, ale od czasu do czasu odzywamy się do siebie. Wysłałem jej tego screena dla jaj, bo opis jest śmieszny, nie wiedziałem, że ona się w to wkręciła, wyszło to podczas rozmowy. Chciałem jej tylko uświadomić, że to oszustwo i żeby w to nie wchodziła, bo tylko zostanie omamiona i wykorzystana finansowo. Nie każdy jest podejrzliwy i nie każdy sprawdza w
  • Odpowiedz
@SloncePeruu: z 10 lat temu kręciłem będę z jednego mlmowca. On za to na poważnie "no jeszcze rok, dwa góra trzy i będę jeździć mercedesem". Minęło 10 lat, a on nadal bez mercedesa.
  • Odpowiedz
amerykańska firma notowana na giełdzie i pisał nawet forbes. Skąd się biorą takie półmózgi


@PSY_DELIC: Gdzieś spod lasów pod Parzęcinem, nikt ogarnięty się na to nie łapie tylko wieśki bez szkoły przed którymi zaświecisz "rolexem" z Turcji i są obsrani i myślą, że Boga zobaczyli.
  • Odpowiedz