Wpis z mikrobloga

@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno

Jeśli faktycznie czekał na rozkaz to jest według mnie strasznie głupie w końcu w takich sytuacjach liczy się każda sekunda żeby nie doszło do tragedii według mnie powinno być tak że jak widzisz że ktoś próbuje zrobić zamach to od razu strzelać nie powinno być tutaj elemento czekania na rozkaz według mnie
  • Odpowiedz
  • 359
@power-weak @power-weak @Przegrywex przecież tam jest kilkanaście snajperów, kilkanaście agentów w tłumie, całe stado osób dowodzących i nie może sobie ot tak strzelać, bo jemu się wydaje. Wyraźnie widać, że obserwował, zgłosił i gdy tylko mógł oddał strzał XD

Wasze komentarze zawsze kojarzą mi się w takich sprawach z jednym i tym samym: analiza wsteczna biorąc pod uwagę każdą klatkę z kadru dostępnego filmu XD tak samo jak był
  • Odpowiedz
@power-weak @MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno @power-weak @Ka4az

Pokazywali dzisiaj gdzieś że pomiędzy dachem, trybuną były częściowo drzewa. I tak naprawdę do ostatniej chwili snajperzy od strony Trumpa mogli nie widzieć zamachowca.
Typ się wysunął, snajper go zobaczył ale zanim zareagował padł strzał.
Widać że snajper podniósł głowę znad snajperki żeby się upewnić i to był moment kiedy padł strzał.
  • Odpowiedz
@Berkel_88

W krajach gdzie nie ma demokracji może być tak że jakiś snajper który ma pozwolenie partii rządzącej lub jest jej przychylny może zabić nawet niewinnego cywila i nic mu się nie stanie
  • Odpowiedz