Wpis z mikrobloga

@ej_mordo

To strzelala zona matczaka zeby juz o niej nie pisali na wypoku


Taaaa… moze obwińcie ja tez za holokaust (°°

Ale wy macie #!$%@? mózgi
  • Odpowiedz
  • 0
@Notes ejjj ale wiesz ze istnieja zarty ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@ej_mordo totalny bezbek. Ty podaj może swoje dane to pośmiejemy się tu wspólne z żartów o tobie i twojej rodzinie… będzie śmiesznie zobaczysz
  • Odpowiedz
  • 4
@Notes ja nie spalilem 3 osobowej rodziny i nie robie burzy w internecie o to co nazwalbym linczem spolecznym. I nie scigaja mnie czerwona nota interpolu
  • Odpowiedz
@ej_mordo może cię to zaskoczy ale ona też nie spaliła 3 osobowej rodziny.
I dobrze, że nazywasz to po imieniu, że to lincz społeczny. Szkoda tylko, że na niewinnej osobie.

  • Odpowiedz
  • 1
@Notes ona tak nic nie zrobila tamtego dnia. Ale dla mnie to proba wyciagniecia hajsu na tamtej sprawie. I mozliwe ze nawet uda jej sie cos ugrac. Dla mnie to niemoralne wrecz paskudne. Bo o sprawie zrobiło sie cicho i nie pamietam zeby ktos ja osobiscie za to dojezdzal - moze sie myle ale nie widzialem nic takiego. A takie zagranie nie dosc ze przypomnialo o sprawie to pokazuje jaki ma
  • Odpowiedz
@ej_mordo baba wyrazie powiedziała, że z wygranych odszkodowań nie chce ani centa i wszystko przekażę na różne fundacje i wymieniła WOŚP, fundacje dla ofiar wypadków samochodowych oraz na fundacje walczącą z hejtem w internecie. Czy była tam jeszcze jakaś inna fundacja nie pamiętam bo musiałbym poszukać teraz źródła. Kontekst jest taki, że ona nie chce na tym zarabiać ale większość przygłupich wykopków czyta tylko nagłówki i uważa, że facetka chce przytulić 1,5mln od wypoku.

Ty nie pamiętasz żeby ktoś ją dojezdzal ale to nie znaczy, że tak nie było.
Znalazło się paru wykopków którzy zaczęli wypisywać do jej pracodawców i partnerów biznesowych przez co ona straciła pracę. Oczywiście w tych mailach nie było pochwał tylko wyzwiska i obrażanie. Ja uważam, że takie zachowanie to już porządne przestępstwo i to jest niemoralne i obrzydliwe.

Z tego co wiem były też próby zniszczenia życia były też kierowane w stronę ojca
  • Odpowiedz