Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zostałem tak upokorzony na spotkaniu/randce xDDDDDD
byłem w barze, gdzie po prostu zwyczaj jest, że są dłuższe stoły i można się dosiąść, do nas (do mnie i do laski) dosiadła się grupka chłopaków, ale było jedno miejsce przerwy między nami, chłop w białej koszuli był fest naj3bany i co chwila zerkał na laskę z która przyszedłem i chyba tego nie kontrolował xD w konuc mnie tak przycisnelo ze poszedlem do wc, wracam, a ona juz sie przysiadła do nich xDDDDDDDD
mowie dobra nie robię spiny, można chwilę pogadać przecież wszyscy razem, ale jak laska gadała więcej z nimi niż ze mna to uwazam, że to przesada xDD okazało sie ze zagadał do niej goscu ktory miał panienski, zagadał "tak dla zabawy", ale mowil mi, że "moja monika by tak nie postąpiła jak laska z która wbiłeś" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wieksze upokorzenie byłoby chyba tylko gdyby się przylizała z którymś ztych typów z kawalerskiego przy mnie xDD
to tylko pokazuje ile atencji mają laski - poszła dla nas po piwo, jakiś gość zadał i chciał ig - laska nie miała problemu powiedziec mi to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
szczerze? od teraz dla mnie takie wyjscie do baru to bedzie weryfikacja laski jak się zachowa, uwazam ze chłopaki zaoszczedzili mi czas

w sumie co ja się mogłem spodziewać po lasce co miała kolczyk w nosie, czerwone włosy kiedyś i jakiś tatuaz
#tinder #p0lka #zalesie #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #zwiazki #seks
  • 36
  • Odpowiedz
@Linnior88: laska przez swój zawód wydawała się dosyć ogarnięta i odpisywała dosyć obszerne wiadomości, chciałem zobaczyć jak to jest w jeden dzień napisać do laski i wyjść w ten sam dzień albo na następny
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55 a od kiedy praca decyduje o wartości człowieka ? Często większa patologia jest wśród ludzi z dużymi pieniędzmi bo sobie mogą z reguły na więcej pozwolić
Mi nawet wykształcona osoba ostatnio pwoodziala że nie ma nic gorszego niż wykształcony cham bo taki potrafi być gorszy od prostej osoby
  • Odpowiedz
@Linnior88: okej, ale po prostu jak laska pracuje w fizycznej robocie na 3 zmiany to nie mam z nią wspolnego języka, bo po prostu nie ma żadnej wiedzy i ma inne wartości - kupno lepszego auta gdy nazbiera wystarczająco siana i sprzeda obecne auto, jednak no lepsza robota świadczy też że człowiek jest jednak ogarnięty, po prostu laska wydawała się być spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55 co ty gadasz opie, ja pracuję poniekąd częściowo fizycznie ale znam kilka języków obcych czytam książki artykuły w innych językach , mam różne hobby a na wykopie bardzo często słyszę od randomowych osób ze jestem mądra a jedna mirabelka określiła nawet jako 'piekielnie inteligentna "
Skoro ty utożsamiasz papier ze studiów z inteligencja to też chyba najostrzejszym ołówkiem w piórniku nie jesteś
A raczej tak samo bystry jak ta pani
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55 trochę mi z gadki przypominasz faceta który się madrowal na wykopie że "ludzie bez studiów którzy zarabiają mało są nikim ' a później się okazało że koleś skończyl byle co i zarabia zawrotne 5 k , gdybyś naprawdę był taki wykształcony i miał pieniądze to byś nawet tej drogiej połowy na auto od baby nie potrzebował¯_(ツ)_/¯
A uwierz jest masa facetow którzy nie patrzą na pieniądze bo sami ich mają
  • Odpowiedz
@Linnior88: patrzę na osobę, tylko po prostu często mamy inny Vibe itd no widzisz ja mieszkam przy granicy z Niemcami i laski pracując 5 lat w Niemczech nie mają chęci na naukę niemieckiego xD więc totalnie bym Cię nie przyrównywał do takiego average fizola
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55 no ale ty swoją wypowiedź uprosciles do : osoba fizyczna głupia , ma studia musi być geniuszem , a to tak nie działa , możesz też spotkać kompletne idiotki po studiach i ogarnięte osoby bez
Wyobraź sobie że pisze na tyle ładnie w innych językach że na zagranicznych forach moje wypowiedzi mają po 50 k wyświetleń a są laski po studiach z kaczym dziobem które nawet wodę na herbatę spala
  • Odpowiedz