Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zostałem tak upokorzony na spotkaniu/randce xDDDDDD
byłem w barze, gdzie po prostu zwyczaj jest, że są dłuższe stoły i można się dosiąść, do nas (do mnie i do laski) dosiadła się grupka chłopaków, ale było jedno miejsce przerwy między nami, chłop w białej koszuli był fest naj3bany i co chwila zerkał na laskę z która przyszedłem i chyba tego nie kontrolował xD w konuc mnie tak przycisnelo ze poszedlem do wc, wracam, a ona juz sie przysiadła do nich xDDDDDDDD
mowie dobra nie robię spiny, można chwilę pogadać przecież wszyscy razem, ale jak laska gadała więcej z nimi niż ze mna to uwazam, że to przesada xDD okazało sie ze zagadał do niej goscu ktory miał panienski, zagadał "tak dla zabawy", ale mowil mi, że "moja monika by tak nie postąpiła jak laska z która wbiłeś" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wieksze upokorzenie byłoby chyba tylko gdyby się przylizała z którymś ztych typów z kawalerskiego przy mnie xDD
to tylko pokazuje ile atencji mają laski - poszła dla nas po piwo, jakiś gość zadał i chciał ig - laska nie miała problemu powiedziec mi to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
szczerze? od teraz dla mnie takie wyjscie do baru to bedzie weryfikacja laski jak się zachowa, uwazam ze chłopaki zaoszczedzili mi czas

w sumie co ja się mogłem spodziewać po lasce co miała kolczyk w nosie, czerwone włosy kiedyś i jakiś tatuaz
#tinder #p0lka #zalesie #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #zwiazki #seks
  • 29
  • Odpowiedz
co ty gadasz opie, ja pracuję poniekąd częściowo fizycznie ale znam kilka języków obcych czytam książki artykuły w innych językach , mam różne hobby a na wykopie bardzo często słyszę od randomowych osób ze jestem mądra a jedna mirabelka określiła nawet jako 'piekielnie inteligentna "

Skoro ty utożsamiasz papier ze studiów z inteligencja to też chyba najostrzejszym ołówkiem w piórniku nie jesteś

A raczej tak samo bystry jak ta pani


@Linnior88
  • Odpowiedz
  • 0
że "moja monika by tak nie postąpiła jak laska z która wbiłeś" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@razdwatrzy55: to się jeszcze typ #!$%@? zdziwi :D

A serio to co ty wziąłeś i gdzie. Chyba bym #!$%@?ł jakbym zabrał nowo poznaną dziewczynę do miejsca pełnego nawalonych facetów. Tzn. to ona by sobie pomyślała, że jestem jakiś #!$%@?, że ją zabrałem do miejsca gdzie nawalone chłopy ją obczajają cały
  • Odpowiedz
  • 0
@LifeReboot: to akurat ona wybrała bar, a ja przytaknalem bo kiedyś byłem tam z moją niedoszła i było spoko.
Rozumiem że mieliśmy iść razem stać w kolejce z piwem?
Druga sprawa to że przy zamawianiu piwa zagadał do niej inny ziomek, ona to podsumowała "jestem otwarta" więc no musiałbym chyba na każdym kroku jej pilnować a chyba nie o to tu chodzi
  • Odpowiedz