Wpis z mikrobloga

Tak chciałem tylko przypomnieć w jakim cuckoldstanie żyjemy.
Wariatka opublikowała wpis w którym bez żadnych dowodów oskarżyła tatuażystę o molestowanie/gwałt podczas wykonywania jej tatuażu. Jak się oczywiście okazało wszystko zmyślała, aby tylko nie zapłacić za tatuaż. Wykopki od razu zaspamowały sociale, że gość jest gwałcicielem. Jakie poniosła konsekwencje w cuckoldstanie? Dokładnie tak, macie rację, żadnych. Moderacja Wykopu i administratorka, której nazwiska nie można wymawiać szczególnie się popisali, nie usuwając wpisu przez ponad tydzień.
#p0lka #wykop #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #afera #pieklomezczyzn #moderacjacontent
Jailer - Tak chciałem tylko przypomnieć w jakim cuckoldstanie żyjemy.
Wariatka opubli...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Jailer jako przestroga powinna oddać dwukrotność ceny za tatuaż z zajęciem komornika jak coś do tego do paki lub mieć postawione takie same zarzuty jakie grożą za gwałt. To bardzo proste i nie wiem po h*** bronimy oprawców (tu kobietę).
Jeśli oskarżasz kogoś o morderstwo - powinieneś konsekwentni w razie czego mieć karę która grozi za morderstwo. Bo taka kara komus grozisz używając tego jako narzędzie przeciw niemu. To samo z
  • Odpowiedz
  • 0
Jak się oczywiście okazało wszystko zmyślała, aby tylko nie zapłacić za tatuaż.


@Jailer: na miejscu gościa po czymś takim wywiesił bym kartkę na drzwiach "kobiet nie obsługujemy". A te które uczciwie chciałby sobie zrobić tatuaż niech dziękują swoim koleżankom
  • Odpowiedz