Wpis z mikrobloga

Czy powinienem rozważyć terapię testosteronem w wieku 21 lat? Bardzo silna nerwica depresyjna namieszała mi nawet w hormonach! 203 ng/dl testosteronu w wieku 21 lat, nawet w widełkach sie nie załapałem. Byłem u 4 różnych endokrynologów, wszyscy zlecali wiele różnych badań w tym rezonansów magnetycznych na przysadkę, nadnercza i wiele innych.. Nigdzie jednak nie widać przyczyny, dostałem clomid, który podwyższył mi testosteron tylko na papierze w wynikach, na objawy nie pomógł... Objawy to zerowe libido, ogromne pocenie sie, uderzenia gorąca, depresyjny nastrój i ciągłe napięcie nerwowe. Poszedłem do psychiatry i dostałem leki po których objawy ustąpiły, paradoksalnie nawet libido wróciło do normy (a po tych lekach raczej na odwrót się dzieje) bo moja nerwica jest aż tak silna. Mimo wszystko dalej testosteron poniżej normy, pytanie czy aż do tego stopnia nerwica namieszała w hormonach? Męczę się już z tym 4 lata i nie wiem co robić... #silownia #zdrowie #depresja #nerwica #przegryw #testosteron #hormony
  • 10
  • Odpowiedz
@JesteMlodyGzGdyni nie. Testosteron przed 26 rokiem życie to głupota. Najpierw organizm musi osiągnąć pik, żeby faktycznie testosteron działał prozdrowotnie. Testosteron iniekcyjny powoduje wzrost zachowań autodestrukcyjnych, czyli może ale nie musi podnieść nerwicę i depresję o kilka poziomów. Jeżeli chcesz to spróbuj. www. Pakaodzwierzaka.pro zamawiałem kiedyś peptydy u niego i polecam
  • Odpowiedz
@nat_soc: bo mimo że mi nie potrafią znaleźć przyczyny niskiego teścia, to każdy z nich mówi że mi nie przypisze testosteronu bo jestem za młody... z drugiej strony jeśli miałoby mi to pomóc to jestem w stanie brać to nawet do końca życia byle tylko nie czuć sie tak jak teraz, czyli jak gówno.
  • Odpowiedz
@JesteMlodyGzGdyni: no przepisać nie przepisze chcesz to na priv moge ci podesłać linka i se zamówisz jakiegoś trena w tabletkach albo iniekcjach itd ale ogólnie wiesz nie chciałbym żebyś sobie zaszkodził na zdrowie bo nie można wbrew lekarzom działać ale badać się trzeba i mieć kontakt z endokrynologami i dietetykami bo "koledzy z siłki" to ci może w przyszłości wyjść na gorsze.

może uderz do innego endo?
  • Odpowiedz
Poszedłem do psychiatry i dostałem leki po których objawy ustąpiły, paradoksalnie nawet libido wróciło do normy


@JesteMlodyGzGdyni: Masz odpowiedź co musisz robić, wyleczyć do końca nerwicę, ładowanie testosteronu w tak młodym wieku zrobi ci więcej szkód jak pożytku
  • Odpowiedz
  • 0
@JesteMlodyGzGdyni: Dalej przyjmujesz dożylnie pewne substancje ?, jak Ty chcesz mieć libido skoro walisz po kablach. Organizm odrzuca potrzebę seksualności jeśli wstrzykujesz sobie "z zewnątrz" coś znacznie przyjemniejszego niż orgazm, tyle. Mam nadzieję, że już to rzuciłeś.
  • Odpowiedz