Wpis z mikrobloga

@doomky: a po co się w ogóle oświadczać? To jest symbol patriarchatu, tak samo jak kobiety fantazjują w sporej części o tym jak ich ślub będzie wyglądać, a tam przez stulecia robiły za kury domowe, totalnie bez sensu jakby się temu przyjrzeć.
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca W ogóle w dzisiejszych czasach małżeństwo to dla faceta szczyt głupoty i #!$%@? się w ogromne kłopoty. To jak zdobycie certyfikatu na bycie debilem. Nakładasz na siebie ogromne zobowiązanie, ryzykujesz swoim majątkiem, zdrowiem psychicznym, bujaniem się po sądach a w zamian nie otrzujesz kompletnie nic. Jak kobieta coś odwali to zostaniesz ogolony i zasze będziesz winny wszystkiego. Jeszcze klękać i sie o to prosić to jedno wielkie x d.
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: No nie zawsze są zdrady ale jak chłopy imponują tylko np. kasą, to później może jednak czegoś w związku brakować. Ewentualnie zostaje ubezwłasnowolnienie laski i zrobienie z niej kury - prawicowa strona wykopu, czy tag przegryw lubi to.
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: Jakbym ja się oświadczał to byłby to dla mnie moment bardzo intymny. Chciałbym żebyśmy byli w kameralnym miejscu, ale jakimś fajnym romantycznym. Ogarnalbym tylko jakiegoś cichego fotografa żeby nam z ukrycia trochę niepozowanych fotek porobił. Ale robić szopkę np. na szczycie wieży Eiffla gdzie 200 osób bije brawo to żenada.
  • Odpowiedz
Czy tylko u mnie przypływ żenady wywołują oświadczyny na pokaz?

Np chłop dla swojej #p0lka wymyśla jakiś specjalny sposób by go przyjęła

skok na bungee czy wyjazd w romantyczne miejsca typu Wenecja, Paryż

a kończy się tym, że i tak się zdradzają xD


@dotankowany_noca: Samo to, że mężczyźni to robią jest akurat w porządku i dobrze o nas świadczy. Natomiast ja zauważyłem generalnie inny problem, często zaczyna być
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: Jakbym miał klękać przed kimkolwiek, o babie nie wspominając to musialbym z przyzwoitosci i szacunku do swojej plci odciac sobie jaja. Straszny cringe mnie lapie jak mysle ze ktos klęka i prosi... PROSI o wyjscie za niego xDDD
  • Odpowiedz
jak kocha to przyjmie nawet przy włączonym wykopie


@dotankowany_noca: no i cieszy się, ze mnie widzi jak idę w znoszonym dresie, ale jednak fajnie jest zrobić jakiś wysiłek i założyć koszulę (tak jak ona sukienkę).

Wiem, nie do ogarnięcia jest, że niektórzy robią głupie rzeczy czy inne romantyczne wenecje nie na pokaz a dlatego bo chcą zrobić coś miłego i takiego by pamiętać na całe życie dla osoby, którą kochają.
  • Odpowiedz