Wpis z mikrobloga

  • 9
@Tytanowy_Lucjan: takie ckliwe zbiórki to maszynka do robienia pieniędzy na wrażliwych i głupich ludziach, nikomu tam nie zależy na zwierzętach. Do Walhalli pies idzie tylko jak zagryzie dziecko a od zastrzyku to tylko do piachu.
  • Odpowiedz
@D00D00 Nie potrzebuję znajomych mając jedną normalną przy sobie, która myśli dokładnie tak samo jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ja specjalnie lubię szczerze mówić co myślę na kontrowersyjne tematy i obserwować jak się delikatne płatki śniegu gotują.

Najchętniej to bym zakazał posiadania psów w miastach jeżeli ktoś nie mieszka w domu jednorodzinnym i z odpowiednio dużym podwórkiem. Trzymanie szczekaczy w blokach i 2 spacery dziennie
  • Odpowiedz
@Mortigan idealnie, dopisałbym do tego prawa sterylizację właścicieli, bo trzeba być pie.....tym aby chcieć miec takie psy w domu. Wiec lepiej aby się nie rozmnazali
  • Odpowiedz
@Mortigan: Do tego sam certyfikat powinien być drogi i wymagający w zakresie certyfikacji. Chcę mieć minimum zaufania, że z takim psem zawsze idzie osoba, która wie, że ma broń na smyczy i nawet nie ma kontroli nad spustem.
  • Odpowiedz