Wpis z mikrobloga

@Mortigan Ty kolego napisałeś wprost o usypianiu niebezpiecznych psów i wpis wisi. Wszystko gra.

Ja tylko napisałem, że przydałoby się to prawo rozszerzyć i wprowadzić w Polsce, dostał on nawet więcej plusów niż ty, ale jakiś delikatny płatek śniegu i tak zgłosił oraz usunął go, bo niby ja propaguję przemoc, ale ty już nie xD

Na wykopie już nawet o zmianach w prawie nie można rozmawiać. Pewnie nie można też pisać,
Tytanowy_Lucjan - @Mortigan Ty kolego napisałeś wprost o usypianiu niebezpiecznych ps...

źródło: 6967c06118b0491fa482b83e1ca31180

Pobierz
  • Odpowiedz
Wiele jest historii kiedy po latach spokoju "puszkowi" coś odwala i zabija nawet właściciela czy jego dziecko


@Tytanowy_Lucjan: to powielanie jakiegoś prostackiego mitu, żeby prosty człowiek mógł sobie zracjonalizowac swój brak niewiedzy.
nie, to nigdy nie jest tak, że atak nastąpił nagle. Sygnałów przed tym jest cała masa, tylko człowiek nie potrafił ich odczytać.
niemniej jednak, rasy przeznaczone do walk powinny iść do utylizacji
  • Odpowiedz
@SkeletonKing Mam gdzieś czy wszarz daje sygnały czy nie. Szkoda mi życia na uczenie się ich odruchów. Skoro mogą odwalić niebezpieczne gówno to mają być zakazane i już.

Jest wiele innych spokojnych ras, a nie żyjemy w Meksyku, żeby pies był wielki i potrzebny do obrony.

Ale zaraz pewnie jakiś płatek śniegu się spruje i usunie twój komentarz za słowo "utylizacja" ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz