Wpis z mikrobloga

Chyba mamy dobrego kandydata na dzbana roku. Raz, że rowerkiem nie wolno się poruszać po autostradzie to czego trzeba nie mieć w głowie by to zrobić. Grupa najbardziej narażona ma gdzieś własne zdrowie i bezpieczeństwo za razem wpychać się na drogę gdzie auta jadą 140 to proszenie się o nieszczęście. Zero instynktu samozachowawczego i zero myślenia dla tego uważam iż rowery powinny mieć tablice rejestracyjne plus jakieś egzaminy bo to jest chore co potrafią odwalać #gownowpis #polskiedrogi #rower #rowery #rowerzysci #przepisydrogowe
Lardor - Chyba mamy dobrego kandydata na dzbana roku. Raz, że rowerkiem nie wolno się...
  • 31
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@goferek dokładnie ktoś go potrąci i potem ktoś będzie mieć problemy psychiczne przez takiego idiotę może potem cała rodzina cierpieć osoby która go potrąci. Albo doprowadzi do karambolu. Dla tego tablice rejestracyjne i takich odpałów doprowadzać do odpowiedzialności a tak to kija mi kto zrobi to półki coś go nie walnie raz a porządnie no normalnie proszenie się o nieszczęście GRUPA NAJBARDZIEJ NARAŻONA NA DRODZE zachowuję się jak by byli wyjęci
  • Odpowiedz
@Lardor: to nie idiota. To osoba chora psychicznie, która nie powinna się poruszać samodzielnie poza domem. Zdrowy człowiek by czegoś takiego nie zrobił. Tym bardziej, że aby tam wjechać, najpierw musiał jechać drogą ekspresową...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@n000t nie #!$%@? się do całej tylko do takich jak tego na filmiku. Teraz to ty mi coś wmawiasz. Jest problem z sporą liczbą rowerzystów bo albo nie potrafią myśleć logicznie albo nie znają przepisów. Dziś akurat miałem styczność z dość spoko i miłym rowerzystą a to rzadkość w tej grupie. I to jeszcze taki który zna przepisy przewozowe w autobusie więc proszę nie wciskaj mi kitu nienawidzę jak mi się
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@n000t no wmawiasz ja tylko fakty stwierdzam, że rowerzyści są najbardziej narażona grupa i za razem nie ponoszą konsekwencji mało kiedy się zdarza
  • Odpowiedz
Grupa najbardziej narażona ma gdzieś własne zdrowie

dla tego uważam iż rowery powinny mieć tablice rejestracyjne plus jakieś egzaminy bo to jest chore co potrafią odwalać

GRUPA NAJBARDZIEJ NARAŻONA NA DRODZE zachowuję się jak by byli wyjęci z pod prawa

nie #!$%@? się do całej


@Lardor: xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@klefonafide to faktów stwierdzać nie można? To co podczas najechania na rowerzystę nic się nie dzieje? Odpycha auto czy co? Widać wielcy obrońcy dzbana się już zeszli xd rowerzysta popełnia wielkie wykroczenie pro rowerzyści śpią i go bronią w dodatku xd dajcie sobie już spokój z tym wmawianiem na siłę. Jak pisałem stwierdzam fakty
Lardor - @klefonafide to faktów stwierdzać nie można? To co podczas najechania na row...

źródło: temp_file932424877220050365

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@n000t twierdzę że stwierdzam fakty a ty mi coś wmawiasz panie Hipokryto leć na czarno skoro prostego zdania nie potrafisz zrozumieć nara. A pisałem, nie lubię jak ktoś mi wmawia coś co nie jest zgodne z prawdą więc sam się prosiłeś by cię wrzucić na czarno listę
  • Odpowiedz
Zresztą pewnie to jest również kierowca, bo 80% mężczyzn w tym kraju posiada


@n000t: Daj źródło, że 80 % mężczyzn posiada prawo jazdy w tym kraju. W życiu tak wysokiego procenta nie widziałem wedlug danych.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Darth_Gohan nie odpiszę ci bo wysłałem go na czarno za bycie hipokrytą i chamem zresztą widać że chłop jest z frakcji takiej że jak coś na rowerzystę wrzucić będzie próbował zwalić winę na kierowcę bez sensu z takimi pisać wyrzucić jak śmieci do śmietnika na czarną listę i elo ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Lardor - @Darth_Gohan nie odpiszę ci bo wysłałem go na czarno za bycie hipokrytą i ch...

źródło: temp_file3619596211387595007

Pobierz
  • Odpowiedz