Wpis z mikrobloga

Wchodzę tu okazjonalnie i zauważyłem na tym tagu dziwną przypadłość od razu negatywne nastawienie do osób które posiadają własne mieszkanie.
Skąd to się bierze?
Przeciez osoba z własnym m to nie ten zły deweloper xD Niektóre z tych osób już kojarzę od kilku lat gdy wchodziłem tu i odradzaly zakup.

To jakiś trolling czy po ludzku zawiść? #nieruchomosci #kredythipoteczny
  • 9
  • Odpowiedz
@cr_7: na świecie są takie zaburzenia ze w głowie się nie mieści.

Słyszałeś kiedyś o koleżankach które same są sfrustrowane i nie mogą/jakąś podświadomą mają blokadę założyć zdrowego związku czy w ogóle związku? I te same dziewczyny sabotują związki swoich przyjaciółek żeby te czasami nie były szczęśliwe.

Może tu działać podobny mechanizm, kto wie xd

Edit. Dodam tylko że te dziewczyny robią tak ze względu na wielkie ego i poczucie
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@#!$%@? Ciekawa przypadłość, że to akurat zachodzi głównie na tym tagu. Może to jakiś żal przez świadomość przegapionej okazji? Autentycznie kojarzę osoby które odradzały, gdy sam się bardziej interesowałem tematem lata temu i one dalej tu są.

@systemluster: wlasciwie omijanie tematu i jak spojrzysz w profile to osoby z tego właśnie trendu więc mnie to nie dziwi. Moze ktoś realnie odpowie.
  • Odpowiedz
@cr_7 @#!$%@? ja nie widziałem negatywnego nastawienia do osób, które posiadają własne mieszkanie, wręcz przeciwnie, zauważyłem, że osoby, które mają mieszkanie są bardziej skłonne wchodzić na tag i pisać pejoratywy pod adresem tych, którzy chcieliby kupić to pierwsze, ale są one według nich za drogie - po czym powstają dyskursy - może stąd wynika wasza obserwacja?
  • Odpowiedz