Wpis z mikrobloga

Pięć lat paliłem nałogowo zioło, codziennie.
Przez to wogóle nie miałem snów bądź ich nie pamiętałem, od dwóch miesięcy jakoś nie pale bo rzuciłem i sny wróciły. Chyba już wiem dlaczego paliłem, oto jeden z moich #!$%@? snów. >Scena jak z początku far cry 5

Jesteś pod przykrywką, została ci zgłoszona samowolka budowlana

Wjezdzasz tunelem 500m na wagoniku w podziemnym tunelu jak w minecrafcie, w tle głos glados jak z portala mówiący o złożonosci kompleksu do jakiego wjeżdżasz

Dostajesz sie na tajne osiedle deweloperskie gdzie jakimś cudem jest żabka

W centrum osiedla znajduje się kosciół ala sekta, jak sie okazuje przewodzi jej Krzysztof Gonciarz w stroju baletnicy

Musisz go zatrzymać(jesteś policjantem)

Gonciowi stoje beniz gdy zakuwasz go w kajdany

Wychodzisz, zebrani wierni koscioła lamentują nad losem mesjasza

A na koniec zahaczasz jeszcze do żabki po hot doga

koniec snu

co do #!$%@?.exe #!$%@? galareto spod mojej czahy przestań produkować takie obrazy #narkotykizawszespoko #sennik #sny
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@Frezeek pisze to z napleta i zauważyłem że w miejsach gdzie stawiałem „>” wykop dał taką #!$%@?ą adnotacje, wybaczcie ale nie chce mi sie tego poprawiać bo zaraz zaczynam prace i nie mam czasu bo sef ksycy
  • Odpowiedz
@Frezeek też rzucam po x letnim cugu. Dzisiaj śniło mi się że przygarnąłem pod dach Krzysztofa Szufle, ale musiałem go #!$%@? bo ukrywałem to przed różowa, a on się popłakał i się obudziłem.
  • Odpowiedz
@Frezeek opie, jarales z tytoniem? Mam 12 dzień trzeźwienia i mam takie ciśnienie że mi się ręce pocą i trzęsą. To chyba przez nikotynę? Jak u Ciebie wyglądały pierwsze 2 tyg?
  • Odpowiedz