Wpis z mikrobloga

@Linnior88:

a mnie zastanawia , co chcą wskórać ludzie którzy obrażają innych bez powodu


1) Wyładowują swoją frustrację
2)Podbudowują poczucie własnej wartości. Zazwyczaj jak ktoś kogoś wyzywa to podświadomie stwierdza, że on sam nie posiada cech, za które
  • Odpowiedz
@Linnior88: tego czy jest się ładnym czy nie, łatwo się nie zmieni, to czy jest się grubym czy chudym można przy odrobinie wysiłku, a jego brak tylko świadczy to o twoim charakterze
  • Odpowiedz
Na masę masz chociaż wpływ, a spotkałem się z twoim komentarzem, w którym nawiązujesz do niskiego wzrostu mężczyzn
Więc zamknij lepiej papę i rusz baleron na ćwiczenia
  • Odpowiedz
czarne pały już czekają w gotowości , nie muszę być z Polakiem fatt fobem


@Linnior88: przecież oni walą wszystko co nie zdąży im uciec na drzewo. To raczej powód do wstydu, że wyżej nie podskoczysz niż do muzinów, którzy mają bardzo niskie wymagania co do atrakcyjności partnerki
  • Odpowiedz
@Linnior88:

dlaczego się tak nie troskacie jak ktoś pali paczke faj dziennie a jak jakaś osoba jest trochę grubsza to "ZARO UMRZESZ MOWIE CI UMRZESZ"


Mordo, chyba zamknęłaś się w swojej bańce na wykopie. Przecież co chwila ktoś porusza temat fajek i większość jest zgodna, że #!$%@?ć palaczy prądem.
  • Odpowiedz
@Linnior88: bycie thicc jest spoko, w połączeniu z babyfacem to mój ulubiony typ, a sam jestem szczupły ( ͡° ͜ʖ ͡°) (regularna siłownia here).

Sporo lasek myśli że jest "defaultowo" atrakcyjna, bo nie jest gruba - a mają jakieś płaskie tyłki i widac, że zero mięśni pod skórą
  • Odpowiedz
  • 1
@Myszka_: zesralas się bo ktoś siebie akceptuje , ty sama jesteś zakompleksiona więc za punkt honoru obierasz sobie poniżenie innej kobiety
Jeśli laska jest naprawdę ladna to nie robi roznicy czy jest chuda czy gruba , gorzej jak jest brzydka
  • Odpowiedz
@Linnior88: ale kto Cię obraża? Kolega @Sh3rI0ck stwierdził fakt, że każda otyłość to choroba.
A co do papierosów, to wszyscy moi znajomi, którzy palą są świadomi tego jak gówniany jest to nałóg - na szczęście mam ich już niewielu, bo większość po prostu rzuciła. Ba, ja nie jestem nałogowym palaczem i czasem sam zapalę z kimś dla towarzystwa, ale nie idealizuję tego w żaden sposób mówiąc, że palę ale
  • Odpowiedz
  • 0
@Myszka_: ale jesteś toksyczna xD sama nie akceptujesz siebie więc obrażasz inne kobiety , widocznie sama podświadomie uważasz się za bazyla skoro twoje jedyne guilty pleasure to poniżyć inna laske
Nie upadlam tak nisko jak ty żeby poniżać inną kobietę żeby się czuć sama dobrze bo wiem że jestem piękna i nie muszę nikomu umniejszać
  • Odpowiedz