Wpis z mikrobloga

@Linnior88 Jak dla mnie atrakcyjność to głównie figura i kształt zdrowej wysportowanej kobiety. Baby face jak to mówisz nic nie zmieni w tej kwestii, a kwestie swoich wymówek i nadwagi odczujesz w późniejszym życiu tak czy siak, i nie mówię tego złośliwie
  • Odpowiedz
@Linnior88 jeśli jesteś miła osobą to czy gruba czy brzydka nie ma znaczenia, a jeśli masz olej w głowie to już w ogóle. Na cholerę ładna buzia jak pustka w głowie.
  • Odpowiedz
  • 0
@minus273: pusto w głowie mają osoby które myślą że jak nazwa curvy dziewczynę gruba to stanowi to jaka kolwiek obrazę , ja jestem thick a nie brzydka i czesto totalnie szczupli kolesie się oglądają
  • Odpowiedz
  • 0
@Sh3rI0ck: raczej mówię że żałosne jest że ktoś mnie prubuje obrazić mimo że wiele tych szczupłych ludzi się z kogoś śmieją a mają twarz jak kalafior i są brzydcy
Niech każdy popatrzy na siebie , ja nikogo nie obrażalam do czasu
  • Odpowiedz
@Linnior88 znam kolesi którzy lubią większe babki, ale najważniejsze żeby kobieta kojarzyła co się na świecie dzieje, interesowała się tym i owym, a nie Netflix i winko tylko. Bo jak pustak to nic nie da, wiadomo że szczupły pustak szybciej będzie bolcowany bo taki mamy klimat
  • Odpowiedz
@Linnior88 Ale każdy się z kogoś śmieje i taka jest prawda. A takie bronienie tego, że jest się otyłym, ale twarz ma się ładną, jest zwyczajnie szkodliwe, bo co z tego, że ma się ładna twarz skoro się umrze 20 lat wcześniej przez właśnie takie tłumaczenia. Nie lepiej zainteresować się sportem i mieć 10x ładniejsza tą twarz od obecnego momentu (skoro już teraz według siebie masz takie możliwości)+ zyskać na zdrowiu,
  • Odpowiedz
  • 0
@Sh3rI0ck: no tak w przypadku grubszych dziewczyn BO TFOJE ZDROFJE
tymczasem wiele chudych lasek : chleje, pali papierosy , robi sobie tatuaże (tusz przenika do układu limfatycznego i można dostać raka )
Albo stosuje niezdrowe wyniszczające głodówki i nagle tam o niczyje zdrowie się nie pulta xD
Bardzo bym chciała żeby ludzie faktycznie się tak interesowali moim zdrowiem a nie udawali tylko żeby dowalić
  • Odpowiedz
@Linnior88 No ale ty porównujesz skrajne przypadki do otyłości, a nadwaga jest powszechna. Pewnie że wiele chudych kobiet ma jakieś problemy, ale samo bycie chudym nie jest choroba, natomiast otyłość jest. Porównaj sobie wskaźnik zachorowań osób z otyłością a z wagą poprawną, i wtedy wytaczaj jakieś argumenty. Fakty są takie, że głównie chorują ludzie otyli, i żaden baby face tego nie zmieni. Ja staram się rozumieć cały body positive, ale to
  • Odpowiedz
  • 0
@xiv7: nie właśnie dużo osób których mnie nie zna na wykopie albo zna tylko z opowieści próbuje mnie obrazić mimo że nie mieli by nawet nigdy u mnie szans , żałosne że ktoś kto by ci się wstydził nawet spojrzeć w oczy na żywo tutaj udaje chojraka
  • Odpowiedz
@Linnior88: ale jak ważysz 100kg to dla wielu facetów nie będziesz seksowna choćbyś miała twarz nie wiem jaką, to tak jak z bardzo grubymi mężczyznami, co innego jak masz 5-10kg za dużo bo wtedy też większość dziewczyn zaczyna się uważać za grube ale dla facetów jeszcze nie jest
  • Odpowiedz