Wpis z mikrobloga

@moboblog: Jesteś pewien, że wiesz co to są "półprodukty"?
BTW, obaj wiemy, że to nie jest żaden "poradnik", tylko rozpaczliwie próbujesz umieścić słowa kluczowe na domenie.
Do tego jesteś kłamcą, bo 8-go lipca wrzucałeś dokładnie to samo, więc przestań bredzić, że coś dziś dodałeś.
  • Odpowiedz
  • 0
@zenon_z_chorzowa1: żaden fragment nie został wygenerowany przez ChatGPT ani inny program AI. być może nie jest to praca nauka, ale tekst napisany prostym językiem samodzielnie :)

@paramyksowiroza: 8 lipca wrzucony był przed ostatni pod rozdział. Dzisiaj mamy 11 lipca i pojawił się pierwszy rozdział...
  • Odpowiedz
@moboblog: Po pierwsze, link jest ten sam i jakoś nie wierzę w te Twoje "pod rozdziały" i "rozdziały". Każdy kto ma choć trochę wiedzy na której chce budować jakikolwiek biznes zrobiłby to lepiej. Gdzie jest ten niby "pod rozdział", który niby rzekomo tam był?
Po drugie, jeśli dodanie dwóch artykułów na jedną domenę przekracza Twoje możliwości, to Internet chyba nie jest dla Ciebie.
Po trzecie, pisze się "przedostatni".
Po czwarte,
  • Odpowiedz
  • 0
@paramyksowiroza: Ja osobiście nie wyrażałbym tak skrajnych komentarzy o kimś o kim się nic nie wie ;)

Do tego jesteś kłamcą, bo 8-go lipca wrzucałeś dokładnie to samo, więc przestań bredzić, że coś dziś dodałeś.
Stwierdzenie trochę przesadzone i w moim odczuciu świadczące o braku kultury, tym bardziej że mijające się z prawdą...
  • Odpowiedz
@moboblog: Nie. Dwukrotnie wstawiłeś ten sam link i jakoś nie udowodniłeś, że nie mam racji.
Nie wiem czy rozumiesz Internet, ale to jest tak, że do dwóch artykułów prowadzą dwa różne linki.

A dodatkowo, moje pozostałe argumenty świadczą o tym, że po pierwsze nie umiesz nawet pisać po polsku, a po drugie, że wykorzystujesz Wykop do spamowania swoją domeną na której znajduje się tylko jeden artykuł.

o kimś o kim się nic
  • Odpowiedz
@moboblog: po prostu wyglądało jak lanie wody, dla mnie forma jakaś taka przerośnięta, ciężko mi się czytało, czym się inspirujesz pisząc tak dużo, nie podając konkretnej odpowiedzi, by po 7 akapicie ją podać, a można było to zrobić znacznie wcześniej.
  • Odpowiedz
  • 0
@r__k @zenon_z_chorzowa1 @paramyksowiroza
Mój plan jest taki, że chciałbym na stronie głównej docelowo stworzyć rozbudowany poradnik odnośnie karm dla psów i kotów, wzbogacony o podstawy żywienia tych zwierząt. Tekst powstaje na podstawie książki przeznaczonej dla weterynarzy / lekarzy. Ale staram się pisać własnymi słowami i prostym językiem. Korzyścią jest to, że sam mogę się nauczyć czegoś nowego. To że opis na stronie głównej będzie obszerny to moja indywidualna decyzja... Pierwsze wrażenie może być takie, że tekst jest wygenerowany bo póki co opisałem podstawy tych zagadnień znajdujące się we wprowadzeniu. Brakuje jeszcze zasadniczej części...

Jest to świeża domena i nie ma co ukrywać, że staram się pozyskać do niej linki związane z tematyką zwierząt. Póki co przekierowałem wszystkie dotychczasowe strony bezpośrednio na nią. Co do licznego powielania słów kluczowych - karmy dla psów i kotów - po części taki jest cel, a po części tematyka strony będzie zawężona początkowo jedynie do metod żywienia zwierząt.

Trzecim krokiem w najbliższych dniach będzie stworzenie działu blog / magazyn, gdzie będę publikował klasyczne artykuły tematyczne zawierające maksymalnie 7 000 - 9 000 znaków. Tak, aby udało się konkretnie omówić jakiś problem, ale treść nie
  • Odpowiedz
@moboblog:

Jest to świeża domena i nie ma co ukrywać, że staram się pozyskać do niej linki związane z tematyką zwierząt.

No i dlatego właśnie jest to spam. A spamu nikt nie lubi.

Korzyścią jest to, że sam mogę się nauczyć
  • Odpowiedz