Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #zalesie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Uwielbiam takie chwile jak te, klocimy sie z zona na grilu u tesciow.

A tesciowa mowi do mojej zony

"Co ty chcesz od tego chlopa, drugiego takiego z swieca szukac, ja sie dziwie ze on ci jeszcze nie #!$%@?. Zejdz na ziemie bo naprawde masz za dobrze"



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EvilRogue: U mnie moja teściowa i teść zwykle bronią mnie jak jakaś sprzeczka i akurat u nich np jesteśmy, a moi rodzice bronią mojej żony...widocznie każde z nich wie jak postrzelone ma swoje dziecko :D w każdym razie dobrze mieć swój dom i z nikim nie mieszkać to tak na boku..
  • Odpowiedz
@EvilRogue: U mnie moja teściowa i teść zwykle bronią mnie jak jakaś sprzeczka i akurat u nich np jesteśmy, a moi rodzice bronią mojej żony...widocznie każde z nich wie jak postrzelone ma swoje dziecko :D w każdym razie dobrze mieć swój dom i z nikim nie mieszkać to tak na boku..


@fff112: i to jest zdrowa relacja, ważne żeby mieć wsparcie w drugiej stronie ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie ma takich teściowych, ile to ja znam małżeństw gdzie chłop na większość sam dyma, jak coś się w domu zepsuje to zięciu wzywany jak po karetkę a za plecami obsmarowywanie tekstami "że się ona jeszcze na nim nie poznała", nie łudźcie się że wy będziecie tymi wybrańcami że trafi się wam złota teściowa no chyba że weźmiecie za żonę naprawdę #!$%@?ętą babę
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 10
Anonim (nie OP): @mirko_anonim: Matka toksyczna, a Ty się podniecasz.
Prawdą, jest że nie jesteś żadną gwiazdką z nieba i mogła trafić lepiej, jak tam jak i ty mogłeś trafić lepiej, np. na kobietę z normalną matką która nie zniszczyła jej psychiki.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej
  • Odpowiedz
badań naukowych?


@quercy: badania naukowe są przereklamowane szczególnie w kontekście rozmowy na takich portalach jak wykop. To jest serwis do szitpostowania, wrzucania rzułtej mordy i starych past. I bardzo dobrze
  • Odpowiedz