Wpis z mikrobloga

#onet #polska #japonia #bekazpodludzi

Zdejmowanie butów po wejściu do domu w Japonii - cudowna kultura, niesamowity orientalny obyczaj, dalekowschodnie poszanowanie dla gospodarza <3 :3

Zdejmowanie butów po wejściu do domu w Skandynawii - zachodnia dbałość o czystość, wysoka nordycka kultura

Zdejmowanie butów po wejściu do domu w Polsce - wieśniactwo!! zacofanie!! debilny wymysł z dupy!! opresja!!
PrawakFikolarzBorysJelcynDrugi - #onet #polska #japonia #bekazpodludzi

Zdejmowanie b...

źródło: IMG_20240710_131850

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi szukanie problemów tam gdzie ich nie ma, a wy szukacie skrajnych warunków, jak przychodzisz ubrany elegancko i ściągasz buty to wyglądasz gorzej nie mówię już o kobietach w szpilkach, które tracą bez butow najwiecej, ale też wiadomo że nikt w ubloconych nie wejdzie do domu, wszystko zależy od warunków, ja u siebie w domu ściągam, ale jak ktoś wchodzi i nie ściąga to go przecież nie upominam, podłoga jest dla
  • Odpowiedz
Jak dla mnie siedzenie w butach przy stole jest po prostu niewygodne, po pewnym czasie samemu chce się ściągnąć buty.


@kamilxpompa: widać nie byleś nigdy w pracy, restauracji albo szkole jeśli nie potrafisz wytrzymać 1h przy stole w butach.
  • Odpowiedz
@Bloodaxis1: mi to jakoś z czasem nie przeszkadza, jak pot. Szczególne, że widzisz od razu, że u większości ludzi, to nie sprawa higieny, tylko cech ich ciał i to nie ich wina. Wiadomo przymdli na początku, a potem sobie myślisz, że to w końcu ludzka sprawa, to już tak nie mierzi.
  • Odpowiedz
jak przychodzisz ubrany elegancko i ściągasz buty to wyglądasz gorzej nie mówię już o kobietach w szpilkach, które tracą bez butow najwiecej,


@rafal_13: to zależy czy przychodzisz do kogoś wygladać, pokazac sie czy przychodzisz spędzic z kims czas, porozmawiać,
  • Odpowiedz
@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi: @kamilxpompa @Pasterz30: U mnie w domu rodzinnym goście zawsze chodzili w butach, jest przedwojenny parkiet który się sprzątało. Stary zresztą często w butach do wieczora chodził. Taka była zresztą zawsze tradycja w polskich domach. Nie wyobrażam sobie by pradziadkowie przed wojną kazali gościom po salonie w kapciach łazić i by samemu byli w papucicach podczas wizyt xD
  • Odpowiedz
@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi Wolę żeby ktoś chodził w butach po moim mieszkaniu niż roznosił grzybnie ze swoich skarpet. Rozumiem na wsi kiedy błoto i gnój na butach, ale w mieście? Chodniki czyste, dywaniki w autach czyste, w windzie podłoga umyta. Na butach mam mniej bakterii niż ludzie na podłodze w kuchni. Widziałem nawet badania na ten temat.
  • Odpowiedz