Wpis z mikrobloga

Ja z postu @cuks wyczytuje, że jest osobą młodą 20? 18? lat? Zauroczyła się w gościu z #tinder którego nie spotkała, tylko czatowała na appce.
Nie wiem w jaki sposób ją złapał za rękę i czy było to na miejscu czy nie, bo to zależy od kontekstu, ale łapanie za noge to już śmiałe posunięcie ze strony samca i może naruszać granice loszki. Loszka obwiniała się o sytuację i wmawiała sobie, że powinno jej się to podobać, co znowu podkreśla młody wiek samicy - nie, nie ma czegoś takiego, że powinno się tobie podobać każdy jest inny i miało prawo się tobie to nie podobać. Loszka nie jadła nic przez 3 dni, co kolejny raz podkreśla jej młody wiek i brak doświadczenia, prawdopodobnie samica nie jest doświadczona w randkowaniu.

Rada dla młodej samicy: usunąć appki randkowe, na nich większość osób to dysfunkcjonalne jednostki, nie jest to najlepsze miejsce do poznania wartościowej osoby, w dodatku rozmowa z przyjacielem/przyjaciółką na temat tej randki może być pomocna i pójście do psychologa jest również wskazane.

#randkujzwykopem #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #seks #psychologia
KondominiumKatoSocjalistyczne - Ja z postu @cuks wyczytuje, że jest osobą młodą 20? 1...

źródło: image

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Precypitat: Ty typie nie masz rigczu.
OP nie umie pisać do konkretnej osoby, sam twierdzisz że cytuje jedną a przydupca się do innej i jeszcze szczekasz że to moja wina jprdl. Męskie siuski zawsze lojalne, nawet jak trzeba downa bronić. No beka.
Ja za to mam prawo sądzic że jeśli jestem cytowana to komentarz poniżej jest skierowany do mnie.
  • Odpowiedz
@arinkao: dobra, spadaj, bo widać że wykopka nabuzowana #!$%@? niebezpieczna. Beka z ciebie typiaro, bez odbioru. I tak widać, że nie jesteś zbyt kumata, to nic nie dotrze przecież.
  • Odpowiedz
@arinkao: cytowanie jest #!$%@? na appce mobilnej na adroidzie z której pisałem, teraz pisze z PC i też widze ze nie działa poprawnie.
Jak cytujesz to działało to tak kiedyś że bierze cytat i potem automatycznie jest wklejone pod nim @autor_cytatu

Nie przydupcyłem się do ciebie dzbanico twój nick jest jedynie w cytacie wypowiedzi innego uzytkownika, a moja odpowiedz jest do calego cytatu, czyli slow uzytkownika, masz #!$%@? niskie
KondominiumKatoSocjalistyczne - @arinkao: cytowanie jest #!$%@? na appce mobilnej na ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz