Wpis z mikrobloga

W gorących wpis, że różowa czuła się jak gówno bo na randce z Tindera, facet który jej się spodobał złapał ją za rękę, a ona uciekla i czuła się jak gówno xdddd I jeszcze inne różowe tego bronią

Jak wam wujek do wanny wchodził czy macie inne traumy rzutujące na kontakt z płcią przeciwną to może nie psujcie innym życia i nie randkujcie tylko najpierw uporajcie się ze swoimi demonami? Przecież te wasze skrzywione psychiki doprowadzą do tego, że popuścicie szpary na randce a potem typa o gwałt oskarżycie, bo jednak uznacie że zgodziłyście się za szybko xddd

@cuks @ZenujacaDoomerka

#tinder
  • 169
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03: do mnie w klubie dosiadła się laska (pewnie chciała załapać się na darmowego drinka) i rozmawiając z nią objąłem ją za bok.

Normalnie jakby diabeł wstąpił xD wyskoczyła z ryjem co ja sobie wyobrażam ja mówię sory już nie dotykam nawet na ciebie nie patrze. Ale nie spodobało jej się to. Polazła po ochroniarza i skłamała że złapałem ją za dupe. Ochroniarz wyprosił mnie z klubu ja z przyjemnością
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03: potem narzekacie na szony, a jak jest jakaś delikatna wartościową dziewczyna co nie chce od razu kontaktu fizycznego z łapaniem za nogę na pierwszej randce to hejtujecie xD Przecież taka co obcego faceta po kilku minutach rozmowy łapie za rękę i daje nogę do macania to wiadomo że chce szybkiego seksu zazwyczaj. Chcecie dziewice co wam da na drugiej randce xD Nic dziwnego że potem pozostaje oglądanie anime i
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03: pełno jest takich parnoidalnych bab, które mają coś z psychą a się pchają w związki; nie wiadomo po co, bo dla nich wszystko nad czym nie mają 100% kontroli to literalnie trauma. One szukają żywego dildosa nie partnera. Chciałyby wsadzić kiedy chcą, aby je wytrzepał kiedy chcą, i z powrotem do szafy kiedy chcą.

Wariatki z fobiami wszelkimi. Nie dotykać, nie patrzeć, nie mówić, bo się przerazi. Najlepiej olewać.
  • Odpowiedz
Chcecie dziewice co wam da na drugiej randce xD


@szybki_zuk: weź daj linka do tego gdzie kolega skazanynaprzegryw03 napisał że chce dziewice, bo przecież nie kłamałbyś i nie szufladkował w taki prostacki i łatwy do sprawdzenia sposób, prawda?
Inna rzecz że "hejt" dotyczy poziomu stabilności psychicznej i trzech dni niejedzenia po strasznej traumie złapania za nogę na randce, no ale jak próbujesz kreować się na wygrywa w kontrze do skarpetkowych
  • Odpowiedz
kobieta popłakała się i trzy dni nie jadła, bo koleś złapał ją za rękę i to jest normalne, ale śmianie się z tego to już odklejenie? xD nieźle macie pomieszane w głowach


@erkav: tak, śmianie się z cudzej traumy to odklejenie, odklejeńcu
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03 ja jestem beciakiem i tylko chciałem zaznaczyć, że każda historia może u być inna. Inne powody rozstania, różni ojcowie, dziadkowie, różowa, dziecko itp itd. Ciągle jest to trudny temat, ale nie taki splycony jak w typowej wypowiedzi wykopka. U mnie jest inaczej, bo ojciec zarabia dużo kasy, jest rozrzutny, dzieciak może mieć co chce, trzeba tego pilnować, żeby go nie rozpuścił.
  • Odpowiedz
@nocnica: głos rozsądku. przeraża ten absolutny brak empatii i komenatrze "coś tam coś tam tinder" w tonie "sama się prosiła". Moja przyjaciółka poznała męża na tinderze, znam też kilka takich par wśród dalszych znajomych. Nie wiem jak jest teraz ale to nie była apka do szybkiego seksu, tzn oczywiście trafiał swój na swego ale w default city uzywalo jej mnostwo normalnych osób osob
  • Odpowiedz
@jack_: No ale o co ty masz problem typie? Że ta konkretna mirabelka się tak właśnie nie zachowała? Jak piętnujecie to, że się dziewczyna szanuje, to nie dziw się, że p0lki się puszczają.
  • Odpowiedz
Jak piętnujecie to, że się dziewczyna szanuje,

(na Tinderze - apce do ruchania)


XD

A tak na serio: jak się laska szanuje to mówi - spokojnie miły najpierw się poznajmy ( ͡~ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@alkoJezus

@skazanynaprzegryw03 totalnie nie rozumiesz kobiet. Na bank nigdy żadnej nie miałeś. Zdecydowana większość kobiet nie wskakuje na pierwszego lepszego bolca. Potrzebują najpierw ufać komuś by pozwolić na bliskość fizyczną, nie mają jak faceci że z marszu ruchaliby wszystko. Ale co ja tłumaczę, jesteś zbyt ograniczony by pojąć różnicę między kobietą a mężczyzną


Typie, pisząc takie pierdoły, udowodniłeś jedynie, że o kobietach to Ty pojęcia nie masz i jesteś typowym
  • Odpowiedz