Wpis z mikrobloga

W gorących wpis, że różowa czuła się jak gówno bo na randce z Tindera, facet który jej się spodobał złapał ją za rękę, a ona uciekla i czuła się jak gówno xdddd I jeszcze inne różowe tego bronią

Jak wam wujek do wanny wchodził czy macie inne traumy rzutujące na kontakt z płcią przeciwną to może nie psujcie innym życia i nie randkujcie tylko najpierw uporajcie się ze swoimi demonami? Przecież te wasze skrzywione psychiki doprowadzą do tego, że popuścicie szpary na randce a potem typa o gwałt oskarżycie, bo jednak uznacie że zgodziłyście się za szybko xddd

@cuks @ZenujacaDoomerka

#tinder
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przecież te wasze skrzywione psychiki doprowadzą do tego, że popuścicie szpary na randce a potem typa o gwałt oskarżycie, bo jednak uznacie że zgodziłyście się za szybko xddd


Powiedz geniuszu, jak na podstawie przykładu opki doszedłeś do tego wniosku. Jestem ciekawy syntezy myślowej, ale to pewnie klasycznie gotowanie spermy w mózgu.
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03: tak 90% w tamtym wątku skupiło się na tym, ze facet złapał ją za rękę, ignorując zupełnie opis tego, że potem złapał ją za nogę. No i też by mi się nie podobało, jakby facet zaczął mnie macać po kolanie czy głaskać po udzie


@nocnica: można też np. nie siadać obok faceta a na przeciwko, wtedy do uda nie sięgnie, ale jak się wysyła sprzeczne sygnały i
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03

> Powiedz geniuszu, jak na podstawie przykładu opki doszedłeś do tego wniosku. Jestem ciekawy syntezy myślowej, ale to pewnie klasycznie gotowanie spermy w mózgu.


@PiccoloColo: może dlatego, że nie jadła trzy dni bo ktoś ją za rękę złapał? xddd


Dziewczyna literalnie i słusznie poczuła się napastowana dlatego, będzie uprawiać SEKS, żeby kogoś oskarżyć o gwałt? To już top odrealnienia i dysintegracji społecznej. Również dobrze mogę napisać, incel z
  • Odpowiedz
Tak z ciekawości jak poznajesz kogoś w pracy to dajesz mu rękę na przywitanie czy dopiero na trzecim spotkaniu bo wcześniej to zły dotyk, czułbyś się jak gówno i nie mógł spać po nocach?


@fastmotion: czy ty łbie porównałeś właśnie zwyczajowe podanie ręki, do złapania kogoś za rękę, co jest oznaką <mateusz borek> bliskości, zażyłości, intymności </mateusz borek>?

Ja p****le, z jakimi odklejeńcami ja tutaj siedzę xD
  • Odpowiedz
tak 90% w tamtym wątku skupiło się na tym, ze facet złapał ją za rękę, ignorując zupełnie opis tego, że potem złapał ją za nogę. No i też by mi się nie podobało, jakby facet zaczął mnie macać po kolanie czy głaskać po udzie na pierwszej randce. Facet wyraźnie liczył na seksy w przeciwieństwie do niej i się przeliczył. Mógł prosto z mostu jak go sparowało napisać o co mu głównie chodzi, pewnie wtedy nie doszłoby w ogóle do spotkania i nikt nie poczułby się zawiedziony, ani zmolestowany.


@nocnica:

Każdemu chodzi o seks, wcześniej czy później.
  • Odpowiedz
Może umówiła się z chadem, ale nie jest jeszcze gotowa, więc musi znaleźć frajera beciaka, który ją wyleczy i wtedy będzie mogła przeskoczyć na chada. ¯\(ツ)/¯


@Nowystaryziel: nie moze tylko na pewno umówiła sie z chadem. Pisała przeciez, że była nim niesamowicie zauroczona i potem szok, że chadzior nie będzie sie bawił w długie podchody i niesmiałe łapanie za ręke na 5 randce ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@bacaa90: nie no wszystko jasne, podanie ręki w pracy jest normalne ale złapanie za rękę na randce już jest nienormalne i to dobry powód żeby uciec i nie jeść trzy dni
  • Odpowiedz