Wpis z mikrobloga

W gorących wpis, że różowa czuła się jak gówno bo na randce z Tindera, facet który jej się spodobał złapał ją za rękę, a ona uciekla i czuła się jak gówno xdddd I jeszcze inne różowe tego bronią

Jak wam wujek do wanny wchodził czy macie inne traumy rzutujące na kontakt z płcią przeciwną to może nie psujcie innym życia i nie randkujcie tylko najpierw uporajcie się ze swoimi demonami? Przecież te wasze skrzywione psychiki doprowadzą do tego, że popuścicie szpary na randce a potem typa o gwałt oskarżycie, bo jednak uznacie że zgodziłyście się za szybko xddd

@cuks @ZenujacaDoomerka

#tinder
  • 169
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03

Jak wam wujek do wanny wchodził czy macie inne traumy rzutujące na kontakt z płcią przeciwną to może nie psujcie innym życia i nie randkujcie tylko najpierw uporajcie się ze swoimi demonami?


Patrząc przez pryzmat wykopu to ten fragment zdecydowanie bardziej pasuje do facetów
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03: ostatnie zdanie byś se mógł odpuścić bo jest zupełnie niepotrzebne moim zdaniem (niepotrzebnie eskalujesz) ale z resztą w sumie się zgadzam, najpierw se trzeba jako tako ogarnąć własne bagienko
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03: Najbardziej irytujące w tym twoim wyrywie są jawne manipulacje. Chwycił ją nie tylko za rękę, co pewnie samo w sobie nie byłoby tak straszne, ale również za nogę. I to wszystko po 20 minutach znajomości. Oczywiście wolałeś to wszystko w obrzydliwy i oślizgły sposób pominąć.
  • Odpowiedz
Czyli na chwilę obecną jest tu 418 przegrywów, którzy myślą, że nawet przy „randkowaniu krótkoterminowym” jest normalne łapanie nowo poznanej kobiety za rękę po 20 minutach od jej pierwszego spotkania i łapanie ją za nogę.


Żeby to zaplusować, to kobiety trzeba tylko znać z widzenia w szkole i na ulicy, plus matka.


@ish_waw: Dasz jakieś porady jak się powinno randkować i eskalować dotyk? Pytam serio, bo jak czytam porady dla
LittleMakak - >Czyli na chwilę obecną jest tu 418 przegrywów, którzy myślą, że nawet ...
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03: totalna zgoda, osoby, ktore maja tego typu problemy powinny przez tindera poznac najpierw psychoterapeute, a potem kogokolwiek do randkowania. na randkach moze sie #!$%@? jakis fakap i nie twierdze, ze koles jest bez winy, bo moze rzeczywiscie zbyt natarczywie do tego podszedl, zle odczytal sygnaly, nie wiem, #!$%@?, ale jak typiara po takim czyms ucieka bez slowa i potem nie je 3 dni i czuje sie jak gowno gdzie
  • Odpowiedz
@Agent007cm typowy komentarz wykopka: zesraj się, że ktoś powiadamia osobę, która dotyczy wpis. Zesraj się do porównania i na tym skup uwagę. Olej cały sens wpisu. Oczywiście dodaj osobiste przytyki.
  • Odpowiedz
  • 4
@skazanynaprzegryw03 Ludzie łapią się za rękę na pierwszej randce, to jest dość normalne. Sam chodziłem na randki to wiem. Wręcz to jest taki miernik, czy będzie kolejna randka. Z tym kolanem to nie wiem, dlaczego się dalej posunął, być może źle zinterpretował sygnał. Ogólnie z wpisu wynika, że kobieta nic mu nie powiedziała, że jej się to nie podoba. Pewnie, jakby nic nie zrobił, to byłoby, że jest frajerem i leszczem,
  • Odpowiedz
to że typ po 20 minutach znajomości złapał ją za kolano już wygodnie pominąłeś bo nie pasuje do narracji


@justyna-: o nie, tylko nie kolano. Mam nadzieję, że nie klepnął jej w ramię, wtedy to już literalnie gwałt.
  • Odpowiedz
Ja p****le, z jakimi odklejeńcami ja tutaj siedzę xD


@bacaa90: kobieta popłakała się i trzy dni nie jadła, bo koleś złapał ją za rękę i to jest normalne, ale śmianie się z tego to już odklejenie? xD nieźle macie pomieszane w głowach
  • Odpowiedz