Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć Mirki,

Mam problem nie wiem co robić. Mam 30 lat i mam żonę od 3 lat razem w sumie 10 lat. Spodziewamy się dziecka. Problem w tym, że nie wiem czy to życie, ktore teraz mam jest tym ktore chce miec. Poznałem pół roku temu dziewczynę na imprezie fajnie mi się z nią gadało. W ten weekend co był znowu spotkaliśmy się na imprezie i było zainteresowanie z obu stron. Bym buziak przytulanie się, miłe słowa i dyskretne dotykanie się żeby znajomi nas nie nakryli i nie było przypału. Ona na koniec jak się rozchodziliśmy przytuliła się do mnie i pocałowała mnie mocno w szyję przy innych (tylko jedną laską widziałan ale nic nie powiedziała tylko spojrzała się krzywo). Zauroczyłem się tą koleżanką już przy pierwszym spotkaniu. Teraz sam nie wiem co mam zrobić ze swoim życiem. Kocham dalej swoją żonę ale chciałbym móc też widywać się z innymi laskami. Mieliśmy kiedyś trójkąt z przyjaciółką mojej żony ale po tej sytuacji nie da się jej namówić na taką przygodę albo otwarty związek. Mirki zastanówcie się dwa razy czy chcecie brać ślub bo może to nie jest to czego pragniecie od życia. Ja niestety mogę teraz tylko nocami myśleć o nowej koleżance i liczyć, ze się znowu spotkamy na jakiejś imprezie ze znajomymi:( Mam nadzieję, ze po porodzie odnajdę znowu trochę szczęścia w sobie.

#zwiazek #malzenstwo #rodzina #decyzje



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: powiem tak, zauroczenia się zdarzają - człowiek prędzej czy później popada w pewną rutynę w związku i czasami poznajemy kogoś nowego, świeżego, innego, przychodzi znów to uczucie, które zapewne miało się przy swoim partnerze na początku relacji (ekscytacja nieznanym, motylki w brzuchu itd.). Z tym że jeśli jest się dojrzałym, to się wie, że to tylko chwilowe i za kilka lat i z tą nową osobą przyjdzie rutyna i
  • Odpowiedz
Mirki zastanówcie się dwa razy czy chcecie brać ślub bo może to nie jest to czego pragniecie od życia.


@mirko_anonim: Ty to jesteś akurat ostatnią osobą uprawnioną do udzielania jakichkolwiek porad
  • Odpowiedz
Mirki zastanówcie się dwa razy czy chcecie brać ślub bo może to nie jest to czego pragniecie od życia.


@mirko_anonim: Zastanowić się zawsze warto, ale taka ogólna rada raczej mało komu pomoże. Poza tym wydaje się, że problem nie jest w małżeństwie, tylko w tym, że z własnej woli brnąłeś w zauroczenie i teraz nie potrafisz sobie z tym poradzić. Będąc w małżeństwie i z własnej woli decydując się na
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): Kolejny przykład, że to że p0lak chce dobrej kochającej szarej myszki można sobie wsadzić między bajki. P0lak potrzebuje emocji, a za opieke, troske i stabilizacje odplaca sie skakaniem po innej. Taki obraz wasz, gadzi łeb.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Kubeł zimnej wody na głowę i wracaj do żony. To co przeżywasz jest chwilowym zauroczeniem. Minie i tyle a spierniczysz sobie związek z (tak zakładam) normalną i wartościową kobitą.
Sam to przechodziłem i na szczęście w miarę szybko się zorientowałem, że nie tędy droga. Była młodsza panna, były miłe rozmowy, zainteresowanie z obu stron (chyba nawet z jej strony dużo większe niż z mojej) ale w odpowiedniej chwili wcisnąłem
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Jesteś złym człowiekiem, zmień się póki czas. Jedyne o czym myślisz, to ty i twoje potrzeby. Znudziłbyś się każda kolejna dziewczyną, bo problem nie taki w małżeństwie, a jedynie w tobie. Bardzo współczuję twojej ciężarnej żonie i dziecku. Posłuchaj tego i zawróć ze złej drogi póki czas
https://youtu.be/kDz9N9aKPaE?si=PeDkCPUk6G2kjOZz


  • Odpowiedz