Wpis z mikrobloga

liczba mnoga ojców na końcu


@kayleigh1507: Moja sąsiadka (36 lat) niedawno urodziła piąte dziecko. Każde dziecko ma innego ojca. Każdy z tych ojców ma własną pryczę w ZK (trafiali tam gdy bobo było poza - wózkowe, nie wiem z jakich powodów). Jej najstarsza córka ma lat 20 i jest w 3 ciązy i znów każde dziecko ma innego ojca (ich losów nie znam). Zatem można ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Ale odklejka w komentarzach, bywa i tak w życiu, a tym własnym mieszkaniem może być pokój w 4 pokojowym mieszkaniu, to co dla was baitem dla mnie jest znanymi historiami, dokładnie znam co najmniej 2 takie sytuacje, mało tego te 18 letnie dzieci wyprowadzały się do miast oddalonych od ich rodzinnego miasta o setki kilometrów od swojej matki.
  • Odpowiedz
@kayleigh1507: Jedyne co w tej historii jest naciągane to że 18 latek był na tyle asertywny żeby się wynieść od patoli.
Większość takich chłopaczków niestety kończy jako woły robocze dla mamusi która chce mieć "faceta" w domu, a jednocześnie nie potrafi normalnego związku stworzyć.
  • Odpowiedz
@Fichtner: sama sytuacja teoretycznie całkiem możliwa, u mnie podejrzenia budzą kwestie:
-kobieta, która ma co najmniej 4 dzieci każde z innym ojcem, pisze o trudnej dla niej kwestii, a robi to bez emocji, ze spokojem i poprawną polszczyzną jakby jakiś reporter
-chłopak wychowywany w takiej patologii w wieku 18 ma w sobie tyle asertywności i samoświadomości, że decyduje się na taki krok
  • Odpowiedz
kobieta, która ma co najmniej 4 dzieci każde z innym ojcem


@NieBendePrasowac: Samotna matka takiego stadka otrzymuje tyle pomocy od państwa, że ciężko uwierzyć w ciężką sytuację
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac eee to nie tak, kobieta lubi po prostu się kochać i robi to bez konsekwencji z wieloma facetami i pewnie myśli że jakoś to będzie, że opieka pomoże itd. młody najstarszy pewnie tylko czeka a, będzie mógł legalnie uciec, w sytuacjach które znam to taki młody zaliczał też poprawczak, a zdarzyło się wejść z wyrokiem w dorosłość życie, a jeśli nawet w baitowym przypadku się wyprowadza i ma taki a
  • Odpowiedz
@AdamKarolczak02137: mieszkam na ursynowie, zawsze wyrzucam pety przez okno, ale raz na dole akurat przechodzil smieciarz z cala paka, a pet idealnie trafil do srodka. Wiadomo takie sytuacje sie zdarzaja, w koncu margines spoleczny.
  • Odpowiedz
kobieta lubi po prostu się kochać i robi to bez konsekwencji z wieloma facetami


@Fichtner: lubi po prostu się kochać? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Miałem do czynienia z takimi ludźmi jak byłem wolontariuszem w świetlicy środowiskowej dla dzieci z trudnych rodzin. To, że miała czwórkę dzieci każde z innym - ok. To, że 18-latek uciekł z takiego domu - ok, ale nie wierzę, by któryś z
  • Odpowiedz