Wpis z mikrobloga

@JessePinkman38 i ma racje, memcen to naganiacz z poselskim mandatem, ty tez nie bron tego wladcy kucow bo 50% zjazdu w kilku dni to nie jest delikatna korekta.


@golomb13: mentzen to naginacz, ale narracja tego typa akurat jest z dupy. Co ma giełda do gospodarki? xD
  • Odpowiedz
@JessePinkman38: najwięcej o tym bólu dupy, że cena akcji spółki spada to słyszę od lewactwa wykopowego/twitterowego, najmniej od ludzi, którzy posiadają jakieś akcje. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.
  • Odpowiedz
@Defined ciekawe dlaczego, może dlatego że masz 100k akcji na wykopie jak rasowy piwniczkak, które raczej jasne że nabijasz srajac do wiadra, a nie dyskutując na kołach inwestorskich xd
  • Odpowiedz
@Agent007cm: wykop to takie kółko inwestorskie w polskim internecie i jestem nerdem od kilku lat. Nie kupiłem akcji spółki Mentzena, bo nie widzę tam potencjału, taki jak widzę np. w spółce Novo Nordisk.
  • Odpowiedz
Memcen ukręcił lody na zasięgach wypracowanych w polityce, a kuce fapują, jaki to z niego polski Musk


@the_good_guy: Z drugiej strony zrobił to bardzo sprawnie i dużo zarobił (pewnie jak też Zaorski) na pompowaniu tej spółki, a ten koleś tego nie rozumie jak i ekonomii per se (pewnie myśli, że Mentzen przejął się spadkiem i ma to jakikowlek wpływ). Żeby nie było- Mentzena uważam za sprawnego handlarza, ale nic więcej,
  • Odpowiedz
@Janusz_Rekina: Skoro polski polityk nagania na spekule, wiedzac dobrze ze 82% grajacych na niej traci jednoczesnie majac swiadomosc ze wiekszosc jego fanatykow to dzieci tiktoka.

Wam to mozna nasrac na leb i dalej bedziecie udawac ze wszystko w porzadku.
  • Odpowiedz
@patryk_66 dokladnie. Nie rozumiem robienia afery z tego ze ludzie handlują czymś po wysokich cenach. Mentzen ma zasięgi i dobrze rozreklamował swoj gieldowy debiut, przez co pojawilo się dużo kupujących i szybko po rozpoczęciu notowan kurs wystrzelił. Potem Ci mądrzejsi inwestorzy (w tym jeden koleś powiazany ze spółka) zaczęli realizować zyski. Czy kurs zmierza na 20, nie wiem. Jeśli spółka będzie działała jak do tej pory to pewnie tak, bo jako
  • Odpowiedz
@golomb13: No tak, biedne dzieci z tiktoka zakładają konta maklerskie, potem inwestują na giełdzie oszczędności swojego życia (21,37 zł) w spółkę Mentzena i 82% z nich na tym traci.
  • Odpowiedz