Wpis z mikrobloga

@Agent007cm: zgasłeś jak pet w toalecie i wypisujesz głupie teksty. Zarzucasz innym to co sam robisz. Hipokryta i przegryw w jednym. A tera wracaj to przykręcania śrubek w kołchozie. (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@jack_: Niestety to znowu ty nie masz racji, bo w swoim braku inteligencji emocjonalnej nie rozrozniasz bycia milym od bycia empatycznym. Jedno to pisanie fajnych rzeczy i nieobrazanie innych, a drugie to umiejetnosc zrozumienia, czemu komus jest smutno. To tego drugiego niestety nie posiadasz. Ale spokojnie, moze z czasem przyjdzie, niektorym ponoc pojawia sie przy pierwszym dziecku.
  • Odpowiedz
@Agent007cm: Już nie raz zgasłeś jak pet, bo udajesz głupiomądrego. W tej Rosji nie ma klawiatury z polskimi znakami?

niektorym ponoc pojawia sie przy pierwszym dziecku.

Ani tobie ani rodzinie jak widać nic się nie pojawiło, bo nie potrafili cię wychować. Dziecko takie jak ty jeszcze długo tego nie zrozumie.
jack_ - @Agent007cm: Już nie raz zgasłeś jak pet, bo udajesz głupiomądrego. W tej Ros...

źródło: Zrzut ekranu 2024-07-11 091748

Pobierz
  • Odpowiedz
@jack_: XDDD Naprawde jak zyje nie pamietam zebym mial takiego fana, lazi za mna i mi cos tam gada do ucha o tym ze jestem onuca, dzieckiem, ze mnie rodzice nie potrafili wychowac xD Jak zyje nie widzialem drugiej tak zranionej osoby z wiekszym bolem dupy, dziekuje za potwierdzenie ze trafilem w punkt z tym, ze jestes emocjonalnym kaleką, ktory podobnie jak z empatią radzi sobie z wlasnymi emocjami, wynajmując
  • Odpowiedz
@Agent007cm: Ale sobie wmawiasz te kłamstwa. Sadzisz głupoty i wijesz się jak piskorz.
Masz pewnie z 5 lat nie rozumiesz jeszcze świata. Popytaj rodzinę to ci pomogą z twoimi ułomnościami dziecko.
Teraz już wiadomo skąd te 7cm w nicku.
  • Odpowiedz
@jack_: Ale jakie klamstwa, przeciez naprawde za mna lazisz, naprawde przegladasz moje posty sprzed kilku miesiecy jakbys mial jakas obsesje na moim punkcie, naprawde nie rozumiesz co to znaczy empatia i bredzisz jakies #!$%@? o hipokryzji kultury wyzszej (co to w ogole do #!$%@? ma niby znaczyc xDDD? wymysliles ten termin? Bo ja znam tylko kulture wysoką i uzywa sie jej w kontekscie opery i teatru, a nie bycia wychowanym).
  • Odpowiedz
@Agent007cm: Bardzo dużo sobie wmawiasz. Na prawdę te 7cm nie wzięło się z niczego.
Jeśli 27 czerwiec był kilka miesięcy temu to musisz odstawić jednak alkohol i inne używki.
Policz sobie na palcach - tak jak robisz w szkole - będzie łatwiej.
  • Odpowiedz
@jack_: Kwiecien byl kilka miesiecy temu, kochany. Drugi screenshot jest z kwietnia więc przestań udawać debila. Jeszcze mi mówi, żebym sobie na palcach policzył, jprdl co za ułom xDD
  • Odpowiedz
więc przestań udawać debila. Jeszcze mi mówi, żebym sobie na palcach policzył


@Agent007cm: Ty nie udajesz jesteś taki na prawdę. Na palcach też nie potrafisz? To musisz mieć mniej niż 7cm.
Ale kultura wyższa wybiła, jak szambo. I zapach ten sam.
  • Odpowiedz
@jack_: Ale czego nie potrafie na palcach policzyc? Że kwiecień był wcześniej niż 27 czerwca?

kultura wyższa


Kultura wysoka, parobku, a nie wyższa. Może jakbyś miał z nią coś wspólnego, to byś wiedział jak się
  • Odpowiedz
@jack_: Wysil się trochę bo już tak nędzne i bezsensowne masz te odpowiedzi, że się to przestaje śmieszne robić. Jak chcesz, żebym odpisywał, to musisz tańczyć co najmniej tak jak wcześniej. "Chyba ty" to za mało.
  • Odpowiedz