Wpis z mikrobloga

@golomb13 chłopie te akcje weszły tydzień temu do obiegu. Pierwszego dnia zaliczyły potężny wzrost jak to ma miejsce często przy IPO a później korektę. Wciąż jest powyżej ceny IPO, Mentzen nie ma wpływu na spekulacyjny ruch na jego akcjach
  • Odpowiedz
i ma racje, memcen to naganiacz z poselskim mandatem, ty tez nie bron tego wladcy kucow bo 50% zjazdu w kilku dni to nie jest delikatna korekta.


@golomb13: duża zmienność kilka dni po wejściu na giełdę to norma. Są duże wzrosty i są duże spadki.
  • Odpowiedz
Mentzen wprowadza spółka na NewConnect i pokazuje że można inwestować w coś więcej niż tylko betenonwe złoto?


@JessePinkman38: Mentzen nie jest pierwszą polską firmą notowaną na giełdzie, wiedziałeś?

jego spółka zaliczyła delikatny zjazd


@JessePinkman38: No w zasadzie zalicza tylko zjazdy od debiutu xd
  • Odpowiedz
@golomb13 jest prezesem i jak jest ipo to musi zapewnić żeby ludzie wykupili akcje. Mentzen nie ma wpływu na to że jak kurs w dniu ipo rośnie 10-20-50% to nagle znajduje się grono spekulantów którzy chcą to kupić na górce.

Piszesz w pierwszym poście o spadku 50% a kompletnie pomijasz fakt że spółka weszła na giełdę tydzień temu z ipo po 36 zł i względem ipo jest 10-20% do przodu
  • Odpowiedz
@JessePinkman38: Cena emisji była ustalona na 36 zł dzisiaj 47 zł. Debil kupił na gdy akcje każdy ogarnięty człowiek je sprzedaje i teraz ma pretensje do całego świata :D
Ale ja uważam że bardzo dobrze że tacy debile inwestują, zawsze z miłą chęcią przytulam ich kasę :)
  • Odpowiedz
weź się nie produkuj dzbanie, napisz za miesiąc, a najlepiej #!$%@? i nie wołaj mnie


@For_Emma: nie moja wina że zanim dostałeś internet to tylko rodzina wiedziała żeś przygłup, a teraz już każdy wie i ci to wytyka
  • Odpowiedz
@Agent007cm: Przeszkadza mi gdy takie osoby jak ty, które nie maja w sobie wystarczającej inteligencji emocjonalnej żeby zdobyć się na odrobinę empatii (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@jack_ ja #!$%@? będziesz teraz łaził za mną pod każdym wpisem bo cię tak zabolało że wypunktowałem ci brak empatii? XD wyjdź z piwnicy przegrywie i się zajmij czymś pożytecznym. Ale go piecze, no nie wierzę xD jeszcze dwie godziny po naszej dyskusji, nawet moja żona o mnie tyle nie myśli co ty w tym momencie, straszna żenada chłopie xd
  • Odpowiedz
@JessePinkman38 memcen i memestoki, #!$%@? gościu xD ja tam się cieszę że nareszcie kuce poczuły wolność w takiej skali że proszą państwo o ubezpieczenie inwestycji do 10 000zl. Kuce mają swój wolny rynek i płaczą. Ta spółka to jeden giga red flag.

Jak #!$%@? w wieku 18lat to przynajmniej w kolejnych będą mądrzejsi i odejdą od sekty wolnościowców.

Niech żyje dodruk i sterowana podaż pieniądza.
  • Odpowiedz