Wpis z mikrobloga

USA ma problem z transportem w miastach, ale szybka kolej nie jest rozwiązaniem żadnego problemu w skali kontynentu, tylko miejscowo ma jakiś sens.

Szybkie pociągi to nie jest sposób dojazdu do pracy, pociągi pod miejskie są od tego ale nadal to wisienka na torcie po działającym transporcie w mieście którego nie mają i to jego powinni stawiać w pierwszej kolejności, a nie kolej ze wschodu na zachód. Co z tego, że mają mało połączeń jak pociągiem to będzie 2 dni jazdy.

Można jechać z Warszawy do Londynu pociągiem w 16 godzin. Jeśli jest to tylko na wakacje, z podróżą w drugą stronę to 32 godziny. Lub 2.5h lot jak ktoś nie upadł na głowę to ma sens nawet jak się doda 3 godziny na dojazd na lotnisko i trudy transportu.

16
Deykun - USA ma problem z transportem w miastach, ale szybka kolej nie jest rozwiązan...
  • Odpowiedz
@JestemTuByDrwicZLewakow: to co wysłałeś to nie jest beka z lewactwa tylko z twojej głupoty. Każdy normalny lewak wie, że to nie jest dobre, ale to co piszesz o mięsie, to jest narracja głupich prawakow/lewaków dających się nabierać rządzącemu bogatemu proaletariatowi, jeżeli wiesz kogo mam na myśli. To że 300 osób leci samolotem na wakacje nie jest aż takie złe. Złe jest to, że #!$%@? bogol ma 3 prywatne samoloty i
  • Odpowiedz
@bartdziur czyli wyszło, że ty wrzuciłeś fejka, bo FlightRadar pokazuje tylko część danych.

Gdyby była odpowiedzialność karna za fejki, to właśnie byś odpowiadał. Bo każdy może się tłumaczyć, że to było nieświadomie i nie wiedział, że wrzucił fejka.
  • Odpowiedz
@cptyossarian765 w ogóle nawet nie chodzi o to że FlightRadar filtruje dane, tylko po prostu @bartdziur nie umie używać aplikacji. Bo na oddaleniu nie ma wszystkich samolotów, dopiero jak się przybliży, to widać więcej. Optymalizacja aplikacji. To co wrzucił @JestemTuByDrwicZLewakow i @cptyossarian765 jest bliższe rzeczywistości.

Spójrzcie na przykład. Los Angeles i San Diego. Z daleka są nad nim ze 3 samoloty. Przybliżam i są dziesiątki.

A @bartdziur
mk321 - @cptyossarian765 w ogóle nawet nie chodzi o to że FlightRadar filtruje dane, ...

źródło: 1000016490

Pobierz
  • Odpowiedz
@mk321: wykop to jest miejsce w ktorym dorosli ludzie ktorzy #!$%@? wiedza i rozumieja kloca sie z innymi doroslymi ludzmi ktorzy #!$%@? wiedza i rozumieja przezucajac sie badaniami wygooglanymi na poczekaniu zeby miec asa w dyskusji opisanymi zargonem ktorego nikt nie rozumie uzywajacym statystyki nie wiedzac co to jest zmienna losowa. Ja rowniez #!$%@? wiem, zeby nie bylo. Poprostu chodzmy sie #!$%@? bedzie bardziej powaznie ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Poczatek wakacji w USA, a ty masz europejczyku nie jesc miesa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JestemTuByDrwicZLewakow coś mnie chyba ominęło, w Europie już lotów zakazali? Bo zdaje się, że w Europie nadal mamy znacznie tańsze loty niż w USA, a że samych podróży jest trochę mniej to wynika tylko z rozbudowanych sieci kolejowych w wielu krajach. Przypominam, że większość tych bzdurnych eko-pomysłów pochodzi właśnie z USA i
  • Odpowiedz