Wpis z mikrobloga

obrzydliwy kłamco i cyniczny manipulatorze


@bombastick: To ile zginęło oszołomie w tym szpitalu?
Masz jakiś problem do artykułu z ukraińskiej prawdy czy co?

Burmistrz Kijowa Witalij Kliczko poinformował, że 8 lipca rano w wyniku rosyjskiego ataku rakietowego na Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Ochmatdyt rankiem zginęły dwie osoby dorosłe, a 16 zostało rannych, w tym
  • Odpowiedz
@DzonySiara: sama prawda, a ludzie którzy mówią, że oni przecież nie zrzucają bomb to też beezbeki. Osoby popularne w Rosji powinny starać się uświadamiać swoich rodaków co się dzieje, żeby doprowadzać do protestów w kraju. Jak nic nie robią to tak jakby pomagali Putinowi i kartoflarzowi
  • Odpowiedz
A ile ofiar wyliczyli?


@Szinako: czyli po 2, 3 osoby można mordować? To już nic takiego? To dawaj swoich starch i brata, skoro mniej niż osiem to żadna strata. Srata tata
  • Odpowiedz
To ile zginęło oszołomie w tym szpitalu?

Masz jakiś problem do artykułu z ukraińskiej prawdy czy co?


@Szinako: obrzydliwy manipulatorze doskonale wiesz, że chodzi ogólnie o wczorajszy atak, a ty jak zwykle nie wiadomo z jakiego powodu będziesz rozbierał na drobne i przyczepiał się szczegółów, byle by umniejszyć barbarzyństwo rosjan. Wszyscy znamy schemat twojego działania tutaj, ha tfu na ciebie.

@Towarzysz_Pawulon: po co do mnie piszesz jak nie
  • Odpowiedz
czyli po 2, 3 osoby można mordować? To już nic takiego? To dawaj swoich starch i brata, skoro mniej niż osiem to żadna strata. Srata tata


@zolgar: Niezły fikołek. Ja po prostu poprawiłem OP który ponad dziesięciokrotnie zawyżył liczbę zabitych. Po twojej i bombasticka reakcji wnioskuje, że prawda was zabolała. Tamten to już kompletnie fikołka na twarz odwalił.
Nie można mordować nikogo i tyle a faktów należy się trzymać i
  • Odpowiedz
obrzydliwy manipulatorze doskonale wiesz, że chodzi ogólnie o wczorajszy atak a ty jak zwykle nie wiadomo z jakiego powodu będziesz rozbierał na drobne i przyczepiał się szczegółów byle by umniejszyć barbarzyństwo rosjan. Wszyscy znamy schemat twojego działania tutaj ha tfu na ciebie


@bombastick: Weź już skończ, bo zrobiłeś fikołka na twarz, a jak sprawdziłeś że mam rację to robisz kolejnego fikołka. Op wyraźnie napisał tylko i wyłącznie o ataku na
Szinako - >obrzydliwy manipulatorze doskonale wiesz, że chodzi ogólnie o wczorajszy a...

źródło: Przechwytywanifsdfsdfe

Pobierz
  • Odpowiedz
A co ma ta paletkara do tego gdzie Putin rzucą bombę?


@Towarzysz_Pawulon: Nie powinna być w ogóle wpuszczona do cywilizowanego kraju. ŻADEN obywatel rosji nie powinien być tu wpuszczony - to nie jest wojna między ideologiami (jak IIWŚ) ani wojna między mocarstwami o podział świata (jak IWŚ) tylko wojna rasowa między prymitywną rasą rosyjską a ludźmi. Tak zwana "rosyjska opozycja" może i jest przeciw Putinowi, ale są tak samo imperialistycznymi
  • Odpowiedz
jeszcze raz ha tfu, każdy kto cię zna wie o co chodzi


@bombastick: Tak tak, oczywiście manipulancie. Nikt przecież nie zauważy tego, że napisałem coś, co w tym samym komentarzu poparłem dowodami z ukraińskiego portalu, który powołał się na słowa mera Kijowa. Weź już się nie kompromituj i trzymaj się faktów na temat ilości ofiar w tym ataku na szpital i tyle. Kolejny raz udowodniłeś, że nie ogarniasz czegoś, czego
  • Odpowiedz
Niezły fikołek. Ja po prostu poprawiłem OP który ponad dziesięciokrotnie zawyżył liczbę zabitych. Po twojej i bombasticka reakcji wnioskuje, że prawda was zabolała. Tamten to już kompletnie fikołka na twarz odwalił.

Nie można mordować nikogo i tyle a faktów należy się trzymać i tyle.

Odpowiedz


@Szinako: Ofiar jest obecnie 37, z czego 32 z samego Kijowa i rośnie.
Płacą ci za pisanie
  • Odpowiedz