Wpis z mikrobloga

Nawet ci mają zapędy imperialistyczne i są zwyczajnie prymitywni.


@Filipterka25: wszyscy? Poczytaj sądowe przemówienie jednego z nich. Długie, ale warto.

Ostatnie słowo Michaiła Kriegera w sądzie (tekst autorstwa
  • Odpowiedz
@slapdash:

Mendelejewa (swoją drogą: Żyda)


@Filipterka25: Neuropa kiedyś - wspieranie Memoriału, Nowaja Gaziety, Muratowa, demokratycznej rosyjskiej opozycji, prozachodniej inteligencji etc. etc.
Neuropa dziś - wszystkie kacapy do gazu, rasa mongoloidalna (chyba że Japończycy i Koreańczycy z południa, ci to honorowi Aryjczycy), Mendelejew był Żydem (nie był, acz to bez znaczenia gdyż narodowość definiuje kultura a nie rosenbergowska wykładnia "genetyki"), Dostojewski pisarzyna-pedofil (je. nie) Czajkowski pedał itd. etc. Powinniście
  • Odpowiedz
@septokonchoplastyka jakby z przyjemnością to by Putin nie robił przymusowego poboru ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

A jak ktoś tam se wojnę popiera to nie dlatego że mordują bo tego nie pokazują w TV tylko dlatego że są przekonani że nato sie na nich uwzięło i putin uprzedził ich atak czy inne gówno

Nie pisałem żadnego whataboutismu tylko stwierdziłem fakt że Izrael czy Arabia Saudyjska robią dużo gorsze
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon no ha ha ale jaja błaznie. Co mnie to obchodzi z jakiego powodu ruscy są podludźmi uwielbiającymi znęcać się nad 'wrogiem', którego sami sobie stworzyli? Izrael też dokonuje zbrodni wojennych, ale zestawianie ich w tym samym szeregu co ruskich to upośledzenie albo trolling. Ukraińcy nie weszli do Biełgorodu w 2022 i nie wymordowali tysiąca cywilnych orków ani nie mieli ambicji wypędzenia ruskich z ich terytorium. Nie mieli też organizacji terrorystycznej
  • Odpowiedz