Wpis z mikrobloga

Jeden rusek ładuje bombę w szpital dziecięcy gdzie ginie kilkadziesiąt ludzi a drugi sobie pyka paletką na Wimbledonie, wygrywa, dostaje brawa udziela wywiadu zarabia pieniądze... Ten świat jest tak #!$%@?, że brakuję słów.
#tenis
#rosja
#wojna
#ukraina
  • 53
  • Odpowiedz
@Filipterka25: wojna rasowa XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

dużo bardziej rasistowskie wojny masz w Izraelu czy w Jemenie gdzie książe Saudysjski doprowadził do najwiekszej klęski humantiarnej od czasu IIwś

Ilość ofiar na Ukrainie nie jest nawet temu bliska

Ja sporo poznałem młodych lasek z Ukrainy i były do tej wojny nastawione na zasadzie interesy polityków a co dopiero musza myśleć młodzi mężczyźni którzy uciekają przed poborem
  • Odpowiedz
@Filipterka25: swoją drogą to aż przerażające jak łatwo jest nastawić ludzi do dehumanizacji innych

Jak jeszcze bym zrozumiał Ukraińców którzy kogoś bliskiego stracili tak lewicowych sojbojów z wykopu (kórzy sprzeciwiają się karze śmierci dla najgorszych morderców) już nie
  • Odpowiedz
dużo bardziej rasistowskie wojny masz w Izraelu czy w Jemenie gdzie książe Saudysjski doprowadził do najwiekszej klęski humantiarnej od czasu IIwś


@Towarzysz_Pawulon: Nie zrozumiałeś czemu "rasowa", ale tak ogólnie niewiele rozumiesz.

Ja sporo poznałem młodych lasek z Ukrainy i były do tej wojny nastawione na zasadzie interesy polityków


@Towarzysz_Pawulon: Jeżeli uniknięcie ludobójstwa w wykonaniu rosjan jest jedynie w interesie polityków...
  • Odpowiedz
Ofiar jest obecnie 37, z czego 32 z samego Kijowa i rośnie.

Płacą ci za pisanie tych kłamstw?


@KIaudiuszeq: A gdzie skłamałem? OP pisał o szpitalu i podałem mu prawdziwe dane o dwóch ofiarach. A w linku do artykułu, miał to potwierdzone. A co do manipulacji to sam u siebie usunąłeś mój komentarz gdy napisałem, że w szpitalu zginęły 2 osoby a w samym Kijowie ok 30. Więc tyle jest
  • Odpowiedz
Jak jeszcze bym zrozumiał Ukraińców którzy kogoś bliskiego stracili tak lewicowych sojbojów z wykopu (kórzy sprzeciwiają się karze śmierci dla najgorszych morderców) już nie


@Towarzysz_Pawulon: Ale ja jestem gorącym zwolennikiem kary śmierci, np. za działalność agenturalną.

swoją drogą to aż przerażające jak łatwo jest nastawić ludzi do dehumanizacji innych


@Towarzysz_Pawulon: dehumanizuuuujoooooo...
  • Odpowiedz
@Filipterka25: zrozumiałem to ty okresliłeś Orków podludźmi, poodbna retoryka jak naziści

Jeżeli uniknięcie ludobójstwa w wykonaniu rosjan jest jedynie w interesie polityków


Gdybyśmy naprawdę mieli tam ludobójstwo na pełną skalę to ofiar byłyby setki tysięcy, a nie czytalibyśmy o 100 ofiarach w Buczy

Nawet pastuchy z ISIS w byle paru wiochach potrafili wymordować 10k Jazydów w moment
  • Odpowiedz
Amerykanie też uprawiają sport, a ich bomby spadły na znacznie więcej szpitali.


@Bluszcz102: poza tym w Ameryce biją murzynow
@Szinako: a ty to już jesteś całkiem uroczy, jak na multikonciarza: masz mnie na #czarnolisto ale dzielnie wszystko czytasz i zgłaszasz twardo xD
  • Odpowiedz
a ty to już jesteś całkiem uroczy, jak na multikonciarza: masz mnie na #czarnolisto ale dzielnie wszystko czytasz i zgłaszasz twardo xD


@slapdash: W sensie, że zgłaszam twoje wpisy czy komentarze? To się nazywa obsesja bratku. Jeżeli mnie obraziłeś w sposób wykraczający poza normy kulturalnej dyskusji to mogłem taki komentarz zgłosić, ale nie sledze twojej twórczości i jej nie zgłaszam jeżeli nie dotyczy tego co powyżej.
  • Odpowiedz
@Szinako: ahaha xD Jak żałosnym trzeba być żeby czytać i odpowiadać typowi którego się ma na czarno xD
Godności tyle co rozumu.
Czy cię obraziłem? Ciebie się nie da obrazić. Ale wyraziłem nadzieję, że utkasz kloakę która ci służy do mówienia. Podtrzymuję.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon rzeczywiście przerażające - dehumanizowanie narodu, który napadł na kogoś ku zadowoleniu większości mieszkańców, zabija ludzi każdego dnia, a pojmanych systemowo regularnie torturuje. Robi tak po raz któryś przez ostatnie 30 lat, do tego grozi nam wojną z raz w tygodniu i historycznie jest naszym największym wrogiem. PRZERAŻAJĄCE!!!
  • Odpowiedz