Wpis z mikrobloga

@Fheat: po co wydawać kasę na odbudowę przedmiotu który spłonął ?! po za tym to jakieś nie potrzebne gówno symbolizuję jakieś urojoną ideologię
po co wydawać kasę na odbudowę przedmiotu który spłonął ?!


@Loczus: Normalnie z tym argumentem to nie można dyskutować. W przypadku domu lub innego budynku też byś tak mówił? Mi się podobała i wielu innym Warszawiakom, nadaję trochę kolorów. Poza tym ładnie komponuje się z otoczeniem. Co do ideologii to jak zawsze zapominam, że geje to największe zagrożenie wolnej i niepodległej Polski.
@Fheat: skoro została podpalona to właśnie komuś się nie podobała co symbolizuję...

W przypadku domu lub innego budynku też byś tak mówił?


porównanie z dupy na tej tęczy mieszkałeś niczym małpa?! czy jak?

Co do ideologii to jak zawsze zapominam, że geje to największe zagrożenie wolnej i niepodległej Polski.


osoba która jest umysłowo chora albo niepewna swojej płci nie powinna mieć prawo głosu w sprawach ważnych dla Polski.......
@Loczus: Bo podpalenie to było dobre wyjście. Jak się nie podobała to można zbierać podpisy pod podaniem o usunięcie itp. Wielu osobom nie podobają się meczety też mają je podpalać?

To było tylko porównanie mogłem ją również porównać do pomnika Żołnierzy Wyklętych. Pamiętasz wielki ból dupy gdy jakiś koleś udawał, że na niego sika? Czym to właściwie się różni?

Do dolnego akapitu nawet nie ma sensu się odnosić.
Do dolnego akapitu nawet nie ma sensu się odnosić.


@Fheat: bo to prawda ?! Jak z Bęgowski (grocką)

można zbierać podpisy pod podaniem o usunięcie


tak jak zbierać podpisy o jednosobowych mandatach??! 2 miliony podpisów poszło do kosza a Tusk obiecał....

udawał, że na niego sika?


Po jakiego #!$%@? udawał ?! żeby SPECJALNIE sprowokować!
@Loczus: Nie, bo już milion było dyskusji na ten temat, przedstawiane badania naukowe a i tak to nic nie daje.

To są inne działania, naprawdę dla ciebie podpalenie czegoś to dobry sposób na przeciwstawieniu się czemuś? A jakby jakaś osoba ucierpiała w tym? Przecież to niebezpieczne zachowanie.

Nie wiem dlaczego to robił. Nie zgadzam się z tym, szanuję obie strony.