Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 9
@Meserole: Jakieś pokoje chyba jednak wynajmował turystom, ale przypuszczam że szału nie było. Na Nowy Rok miał jakąś promocyjną ofertę specjalną na pokoje dla grupy.

wychodzi że niedługo premiera jego książki

Ta premiera jego kolejnej książki była już przesuwana. Widzowie wpłacili pieniądze i czekali (czekają?) miesiącami na jej dostawę. Zastanawiam się czy ma to jakiś związek z wystawianiem Fazolandii na sprzedaż.
https://wykop.pl/wpis/76412431/przezswiatnafazie-wyglada-ze-faza-nie-ma-czym-zapl
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 12
@lskx: jeszcze zanim Fazowski kupił ten budynek, gdy snuł wizję Fazolandii na swoich vlogach już miałem orzeczucie, że to będzie klapa ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 22
@levzor: Fazowski nie mówił za ile kupił tą Fazolandię, ale o ile dobrze pamiętam, poprzedni właściciel (podobno jego widz z rodziną) specjalnie przetrzymali ją z rok lub 2 lata, aby Fazowski mógł zebrać pieniądze na wkład własny na kredyt żeby ją kupić.
  • Odpowiedz
@pelt: Ciekawe ile hajsu w to władował, że w końcu się poddał i sprzedaje, bo od początku wyglądało to jak skarbonka bez dna, a liczenie wyłącznie na swoich widzów wyszło jak wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ludzie wolą luksusy a powiedzmy sobie szczerze że tam to jest standard dla 500+. Pokoje, wystrój, meble itd. Tyle, że te 500+ to głównie woli wódę niż jakieś wyjazdy więc na kim chłop ma zarobić. Dziwie się w ogóle, że pakował w ten syf. Takie rzeczy są dobre jedynie jak masz na prawdę ogarnięty teren np. Zakopane/Morze/Mazury itd. a nie pagórki i liczysz, że ktoś przyjedzie.
  • Odpowiedz
wlazłem na fp to wychodzi że niedługo premiera jego książki


@Meserole: Kiedyś na wykopie latały screeny z jego pierwszej książki

No poszedłem tam i pogadałem z takim typem i potem no wsiadłem w autobus i ja pojechałem do takiego hotelu co ja go wcześniej widziałem po drodze zjadłem jeszcze taki makaron a potem normalnie padłem na łóżko

Oczy mi zaczęły krwawić po przeczytaniu połowy strony. Tego po prostu nie da
  • Odpowiedz
Ja go podziwiałem od samego początku. Mieszkałem niedaleko niego a tam jest takie zadupie, że psy dupami szczekają. Dziwie się jakim sposobem wykalkulował, że ten biznes mu tam pójdzie mając olbrzymią konkurencję w Wiśle, Szczyrku itd.
Takie rzeczy to powinien robić w szczycie popularności a nie jak już nikt o nim nie pamięta.
  • Odpowiedz
@zyjdajzyc1: On to mógł dźwignąć na luzie, zmiana targetu na hippie zjebików czy cokolwiek w tym stylu. Ale fazowskiemu sie po prostu nie chce, on chce tyć i robić jak najmniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz