Wpis z mikrobloga

@patrykoss: ok boomer


@GandalfPl: ta książka to takie gówno, że się tego czytać nie da. Przebrnąłem przez 1/4 tego syfu i kilkukrotnie zastanawiałem się czy mam wylew, bo pojedyncze wyrazy rozumiem ale całego zdania nie xD

Współczuję wszystkim, którzy ją kupili.
  • Odpowiedz
@GandalfPl: Lubię Fazę i z chęcią oglądam jego filmy ale tego nie mogłem inaczej odebrać niż jako desperacką próbę wyczyszczenia magazynu. Dobrze mu życzę ale coś czuję, że wtopi finansowo na tej Fazolandii, chyba, że zatrudni kogoś ogarniętego kto będzie mu zarządzał biznesem, bo jeśli chce to ogarnąć sam to z jego nieogarnięciem tylko wpędzi się w długi.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pelt: Chyba jednak muszę kupić tą książkę, żeby dowiedzieć się, czy wyruchał tego Turka czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten fragment mógłby znajdować się z tyłu na okładce xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Azerbejdzanski: Nie wiem. Znalazłem to zdjęcie kiedyś na Wykopie, już nawet nie pamiętam gdzie i udostępniam je w komentarzach co jakiś czas jak jest mowa o Fazowskim. Niestety więcej zdjęć następnych stron nie było
  • Odpowiedz
@pelt: przynajmniej widać że książka prawdopodobnie napisana przez niego a nie jak wielcy jutuberzy co reklamują swoje książki i ani słowa nie napisali xD
  • Odpowiedz