Wpis z mikrobloga

  • 14
@pelt: Nie ma się z czego śmiać. Biednemu zawsze wiatr w oczy i #!$%@? w dupę.

A tak w sumie to wszystko rozbija się o znajomości. W sensie warto znać kogoś kto się zna i ci szczerze powie że dany pomysł jest nietrafiony.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 8
W sensie warto znać kogoś kto się zna i ci szczerze powie że dany pomysł jest nietrafiony.

@K-S-: To jedno, ale trzeba być jeszcze otwartym na przyjmowanie takich porad. A z tym jest często problem. Niestety wielu ludzi (widzę to zwłaszcza po youtuberach) odbiera szczerze dobre rady jako hejt.
  • Odpowiedz
@pelt: to jest ta chata co kiedyś oglądał gdzieś w Bieszczadach, taka zapyziała co dwa tygodnie musiał piwniczkę opróżniać? dawno go nie oglądałem i wypadłem z tematu
  • Odpowiedz
@pelt: Częściowo ich rozumiem, bo pewnie taki jutuber codziennie dostaje setki porad. No ale też często jest tak jak mówisz, ludzie potrafią się obrazić za szczerość.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 4
@galonim: Pamiętam, że Fazowski miał też w planach kupno starej rudery obok tego pensjonatu, w której było dużo gratów, ale nie wiem czy ją masz na myśli i jak dalej potoczyła się ta sprawa. Ale w tym pensjonacie Fazowski też miał sporo roboty.
  • Odpowiedz
@pelt bo fazolandia by wypaliła ale w piku jego popularności jak miał po 300 k na odcinku, nie miał rodziny i zobowiązań, ale on też trochę mitomani w tym wszystkim
  • Odpowiedz
@pelt: Czyli miniratka przycisnęła dresa i wraca do spania w rowie w swoich "podróżach"? Dalej jest cuckiem tej pannicy, co pod koniec jego działaności była na filmach na YT? Nigdy go mocno nie śledziłem, ale pamietam, że jak się pojawiła, to poziom filmów jeszcze bardziej spadł.
No cóż, coś tam odzyska ze swojego wkładu, ale timing na zakredytowanie się na tego typu inwestycję, gdzie w tym jego pensjonacie rodem z
  • Odpowiedz
@Nusantara: teraz podobno wziął profesjonalna korektę, to pewnie będzie lepiej. W pierwszej części tego nie było, poza tym widać było progres końcówki książki względem początku, gdzie roiło się od błędów
  • Odpowiedz
fazolandia by wypaliła ale w piku jego popularności jak miał po 300 k na odcinku, nie miał rodziny i zobowiązań, ale on też trochę mitomani w tym wszystkim


@meehow97: to nie ma znaczenia, opieranie takiego biznesu o widzów, którzy głównie siedzą w domu i oglądają jest nierentowne. To kwestia zarządzania i dobrych dezycji i ściągnięcie trochę innej grupy klientów. Zobacz ilu znanych ludzi, sportowców czy muzyków ma swoje knajpy a
  • Odpowiedz
Jak dla mnie to kupił po po prostu w złym miejscu bo pewnie było tanio. Tam się nie da pojechać przy okazji jadąc w góry, trzeba jechać specjalnie w to miejsce i w lato to nic w sumie tam nie ma.
  • Odpowiedz