Wpis z mikrobloga

@MakiawelicznyAltruista: odpowiem ci jako wzrostowicz, człowiek który na tym rynku zjadł zęby, siedział nad nim przed kryzysem w 2008r i zna go doskonale.

To nic. Zupełne i absolutnie nic. Nic to dla mnie nie zmienia.

Oczywiście im więcej stymulantów dla rynku nieruchomości tym lepiej, więc trzymam kciuki za bk0 - ale te wszystkie mokre rojenia o bankructwach, masowych wyprzedażach, panic sellach itp tylko mnie śmieszą.
  • Odpowiedz
@wypopekX: Czyli przyznajesz wprost, że liczysz na to, że społeczeństwo (rząd) z zebranych podatków zasponoruje Ci zysk za pomocą programu, którego wcale nie potrzebujesz. No i takie wypowiedzi to mi się podobają intencja jasna przekaz jasny.
  • Odpowiedz
To nic. Zupełne i absolutnie nic. Nic to dla mnie nie zmienia.

Oczywiście im więcej stymulantów dla rynku nieruchomości tym lepiej, więc trzymam kciuki za bk0 - ale te wszystkie mokre rojenia o bankructwach, masowych wyprzedażach, panic sellach itp tylko mnie śmieszą.

Czego konkretnie w tym fragmencie nie zrozumiałem poza twoją protekcjonalną odpowiedzią
  • Odpowiedz
@MakiawelicznyAltruista: odpowiem ci jako wzrostowicz, człowiek który na tym rynku zjadł zęby, siedział nad nim przed kryzysem w 2008r i zna go doskonale.


To nic. Zupełne i absolutnie nic. Nic to dla mnie nie zmienia.


Oczywiście im więcej stymulantów dla rynku nieruchomości tym lepiej, więc trzymam kciuki za bk0 - ale te wszystkie mokre rojenia o bankructwach, masowych wyprzedażach, panic sellach itp tylko mnie
  • Odpowiedz