Wpis z mikrobloga

ale jak to, na wykopie pisza ze z angielskim i excelem 10k na reke sie ma


@Milo900: Widzisz, że usuwają komentarze, które się z nimi nie zgadzają, więc dostajesz odfiltrowaną propagandę wykopków.
  • Odpowiedz
@karetpoker: dlatego ja odradzam hybrydę, bo tyranie na tej marnej pensji w IT człowieka nie przybliża obecnie do zakupu mieszkania w top5, a ile można karmić czynszojadów i pytać się o przysłowiowe pozwolenie na powieszenie obrazka xd

lepiej w mniejszym mieście na zdalnej
  • Odpowiedz
@Anakee: dlatego jest w tym element szczęścia, kto dorwał wcześniej i wyrobił sobie pozycje w firmie, ma dużo większe szanse na zdalną niż osoba rekrutowana teraz z ulicy, nawet senior. irytuje mnie że w 2024 w tej branży potrzeba więcej szcześcia niż rozumu, ale jest jak jest
  • Odpowiedz
  • 2
@villager to prawda, też mam wrażenie, że jest spora dysproporcja osób, które już pracują na full zdalnej vs ofert z pracą 100% zdalną; najlepiej, jak w firmie jest pełno osób rozwalonych po całej Polsce i jakby kazali przyjść do biura, to pół firmy rzuciłoby papierem :D
  • Odpowiedz
@acpiorundc: Boże i to tylko po to żeby nie być stratnym w stosunku do 2021r. nie mówimy o żadnych podwyżkach motywacji itp. nic dziwnego, że ludziom się odechciało pracować to nie brzmi jak recesja? Deflacja pieniądz z 2021r. miał dużo większą wartość.
  • Odpowiedz
@wafel93: A tak na poważnie, co w tym złego? Moje doświadczenie jest takie, że naprawdę sporo ludzi nawet z jednym etatem nie ogarniają, to co to za problem że ogarniajacy typ robi dwa etaty? Nadal jest bardziej produktywny niż większość osób w zespole.
  • Odpowiedz