Wpis z mikrobloga

  • 1
@BarBer1987 ja nie wchodzę z tą osobą w żadne dyskusje. Jak widać mam tę osobę na czarnej liście. Ta osoba sama z siebie mnie atakuje w bardzo niestosowny sposób. Można mnie nie lubić i mieć mnie za wroga, można nie zgadzać się z tym co piszę, ale tu, biorąc pod uwagę aluzję do śmierci tej młodej kobiety z Polski, granice przyzwoitości zostały przekroczone.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: No ale to zostaw na czarnej liście i nie czytaj, bo na tym polega troll że sobie pozwala na tyle ile mu pozwolisz, jak będziesz go promować i wstawiać o nim posty to on się tym karmi i nigdy nie przestanie
Po prostu ignoruj te komentarze i tyle
  • Odpowiedz
  • 0
Nie mam wątpliwości, że za kontem @BiauoRycerz i za tym, o którym mowa w poście, stoi ta sama osoba. Komentarze z tych dwóch kont zawsze pojawiają się w tym samym czasie i dotyczącą tych samych tematów i zawsze mają taki sam charakter. A moderacja nic z tym nie robi.
  • Odpowiedz
  • 0
@BarBer1987 ok, ale problem w tym, że moderator nic z tym nie robi, a tu granice dobrego smaku, jak i nade wszystko regulamin tego miejsca, zostały naruszone. Kto moderuje ten serwis?
  • Odpowiedz
  • 0
@BiauoRycerz krytyka zachowań tak zwanych p0lek to nie obrażanie wszystkich kobiet w ogóle. Darzę ludzi szacunkiem, niezależnie od płci, a krytykuję wstrętne zachowania p0lek. I będę to robił.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Troll, który bardzo sprytnie omija moderację poprzez unikanie używania argumentum ad personam w stosunku do rozmówcy, tylko używa liczby mnogiej "wy oblesni", "wy tacy i sracy". W ten sposób może sobie pozwolić na mocniejsze epitety bez łamania regulaminu ;)
  • Odpowiedz