Wpis z mikrobloga

@klocus zgoliem się po roku noszenia brody i naprawdę nie mogłem na siebie patrzeć. Dopiero dzisiaj jak trochę odrosło i poszedłem na fryzjera to jest ok.
  • Odpowiedz
@klocus: Mój ojciec przez większość mojego dzieciństwa nosił wąsy. Kiedy je zgolił i przyjechał po mnie na trening to go nie poznałem i przeszedłem obok. A broda zmienia wygląd jeszcze bardziej.
  • Odpowiedz
ja bym kazała zgolić z ciekawości XD


@moniuszki: jak on ci się każe z ciekawości obciąć na łyso to też to zrobisz? Jak facet chce brodę, to ma, jego twarz. Tak samo jak chcesz obciąć czy przefarbować włosy to to robisz, a nie trzymasz, bo ktoś ci każe. Fajnie uwzględnić preferencje drugiej strony, ale jeśli ktoś jest zdecydowany to możesz sobie kazać.
  • Odpowiedz
@klocus: Ja zwykle noszę zarost tak do dwóch tygodni, bo mi się nie chce golić, nie lubię tego. Ale jak już mam za długi, taki właśnie 2-tygodniowy, to ścinam do zera i zabawa zaczyna się od nowa. Najbardziej lubię siebie z zarostem tygodniowym, ale że młody już nie jestem, to mam zasadniczo wyjebkę w to jak wyglądam.
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal ale ból d--y złapałaś ja p------e. Na szczęście mój facet nie ma obleśnej długiej brody a porównanie do golenia sie na łyso do golenia brody jest totalnie z d--y. Na szczęście mogę sobie kazać i nic Ci do tego jesteśmy szczęśliwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@grand_khavatari ty masz swoje zdanie ja mam swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°) nigdy nie miałam problemu z brodaczami bo to nie jest w ogóle mój typ. Zresztą, mojemu jakby sie nagle zachciało to by mu zabraniała praca na moje szczęście
  • Odpowiedz
@klocus: Skoro ktoś woli nosić brodę, to znaczy, że tak mu lepiej pasuje i lepiej wygląda niż bez niej. Inaczej by mu się nie chciało w to bawić.
Większość moich znajomych z brodami co znam z czasów młodości, to właśnie ten case, czyli po prostu brzydka morda tj. słaba szczęka czy inne wady, więc ukrywa jeden z drugim.
To coś jak makijaż u lasek. Swoją drogą kobiety też sprytnie grają
  • Odpowiedz
na głowie, ukrywając nieraz brzydkie uszy czy dziwny kształt głowy


@molbidenowyMarian: Pierwszy raz słyszę o czymś takim. Tzn. fryzura faktycznie wpływa na wygląd, ale nigdy nie czytałam ani nie słyszałam o tym, żeby ktoś uważał swoje uszy za brzydkie albo kształt głowy za dziwny i ukrywał to włosami. Kurcze, a może ja mam takie uszy i głowę, a nawet o tym nie wiem xD
  • Odpowiedz